B12 300 ug ve spreji (Methylcobalamin), 25ml

349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Rychlý a účinný způsob zvýšení hladiny vitaminu B12. 192 stříknutí po 300 µg. Denní dávka vitamínu B12 ve spreji s chromem a extraktem ze zeleného čaje, která pomáhá snižovat únavu a vyčerpanost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BetterYou™ Boost vitamín B12 ve spreji je účinnou pomůckou pro normální psychologické funkce. Odborně namíchaný s cílem zvýšit hladinu energie.

Speciálně formulovaný aby absorboval přímo do krevního oběhu a vynechal tak trávicí systém. Drobné kapky se v ústech absorbují rychle a poskytují tak účinnou alternativu k tabletám nebo kapslím.

• Obsahuje 300 μg vitamínu B12 v jednom stříknutí
• Pohodlná a vědecky ověřená alternativa k tabletám
• Obsahuje přírodní vitamin B12, zelený čaj a chrom
• Formulovány pro moderní, stresující životní styl
• Ideální pro vegetariány, vegany a nebo lidí trpících chudokrevností

Každá dávka (1 stříknutí) poskytuje 300 μg vitaminu B12 (metylkobalamin) spolu s 10 μg chromu a 0,125 mg extraktu ze zeleného čaje se skvělou meruňkovou příchutí.

Vitamin B12 přispívá k zdravým červeným krvinkám, redukuje únavu a vyčerpanost a také zajišťuje normální metabolismus homocysteinu.

Proč používat Boost B12 orální sprej?
BetterYou Boost B12 je vysoce účinná a přirozená forma vitamínu B12 v orálním spreji, která účinně a pohodlně dodává tento potřebný vitamín. B12 pomáhá tělu snížit nával únavy a zvýšit hladinu koncentrace, jakož i přispět k normálnímu metabolismu homocysteinu.

Boost B12 obsahuje biologicky dostupnou formu vitamínu B12-metylkobalaminu, která je přirozeně aktivní forma v lidském metabolismu. Při stříknutí na bukální membrány (vnitřně části líc) se vitamín absorbuje přímo do krevního oběhu. Chrom se používá k vyrovnání hladiny cukru v krvi a také na snížení únavy a vyčerpanosti.

Při sprejové formě se vyhýbáme nadměrnému spoléhání na náš trávicí systém. Molekula vitamínu B12 je velká a pro tělo může být obtížné ji absorbovat, zejména pro ty, kteří mají problém s malabsorpcí.

Jak fungují intraorální spreje od BetterYou?
Každý střik vytváří oblak mikrokapiček, který proniká do měkké tkáně vnitřní lícní strany a dodává základní živiny přímo do krevního oběhu. Mikro-emulgované na optimální velikost kapek, zajišťuje účinnou absorpci a pohodlí ve srovnání s dalšími doplňky vitaminu B12.

Aktivní složky v každé denní dávce obsahují (1 sprej): Vitamín B12 300 μg (metylkobalamin) (12000 % *RHP), chrom 10 μg (chlorid chromu) (25 % *RHP), zelený čajový extrakt 0,125 mg. *RHP = referenční hodnota příjmu

Jiné složky: Voda, xylitol, přírodní meruňková příchuť, kyselina citrónová, konzervační látka: sorban draselný.

Neobsahuje: Mléčné produkty, alkohol, umělá barviva nebo aromata, pšenici, lepek a sóju. 100% rostlinný produkt.


Doporučené dávkování: Opatrně stříkněte do úst nebo na vnitřní část líc. Užívejte 1 stříknutí denně nebo podle pokynů lékaře. Není potřeba užívat s jídlem ani vodou a může se užívat kdykoliv během dne. Vhodné i během těhotenství a kojení. Pro děti ve věku do 12 let, snižte dávkování na polovinu, protože jejich denní potřeba příjmu živin je nižší než u dospělých. Před každým použitím dobře promíchejte. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. (Nepřekračujte doporučený příjem).

Bezpečnostní upozornění: Skladujte při pokojové teplotě a mimo přímého slunečního záření. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah balení: 25 ml Boost Vitaminu B12 ve spreji. 192 stříknutí v jednom balení.

Obal je vyroben z odpadu vyloveného z moře (70 %) a z plastového odpadu (30 %).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamín B
Určení: unisex
Forma produktu: sprej
Obsah: 25 ml
Druh vitamínu: Vitamín B12
Vitamíny a minerály: Ano
Objem: 25 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BetterYou je britská inovativní společnost zabývající se přírodním zdravím. Specializuje se na doplnění rostoucího počtu nedostatkových klíčových živin ztracených díky naší dramaticky se měnící stravě, životnímu stylu, ale i intenzivnímu zemědělství. 

BetterYou roste, závazek a vášeň pro vývoj výjimečných přírodních doplňků zdraví zůstává ale stále podstatným základním kamenem značky.

Všechny výrobky na našem e-shopu jsou samozřejmě vegan.

BetterYou nejde pouze o kvalitní vitamínové preparáty, ale i o dopady na životní prostředí. Na první pohled by se mohlo zdát, že obaly jsou z běžného plastu a jde o jednorázový nově vzniklý odpad. To je omyl. Obaly jsou vyrobeny z odpadu vyloveného z moře (70 %) a z plastového odpadu (30 %).