Preserve Svačinový box (560 ml)

125 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.10.2021

krásný a praktický box od značky Preserve je vyrobený ze 100% recyklovaných plastů. Můžete jej použít jako přenosný box na svačiny či menší obědy do školy, do práce nebo třeba na dlouhé cesty autem nebo vlakem. Dobře poslouží i na uchování zbytků od oběda či večeře. 

Má šroubovací víčko, takže se nemusíte bát, že se vám v batohu něco vysype :). Není však vhodný na polévky a tekuté věci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Objem: 560 ml

Materiál: 100% recyklovaný polypropylen (neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie jako je Bisfenol-A (BPA) nebo ftaláty.)

Rozměry: průměr v nejširším místě je 13 cm, výška 9 cm

Země původu: USA

Recyklovaný plast má dramaticky nižší vliv na životní prostředí

Preserve provádí detailní průzkum životního cyklu produktů (LCA neboli life cycle assessment), který hodnotí celkový dopad na životní prostředí od získávání primárních materiálů přes výrobu, prodej, doručení k zákazníkovi až po jeho likvidaci formou skládkování, spálení nebo recyklace. Z něj vyplývá, že recyklovaný plast v rámci programu Gimme 5 znamená v průměru asi 50% úsporu všech souvisejících zdrojů oproti výrobě nového (panenského) plastu. A to už opravdu stojí za to.

Recyklovaný plast Preserve šetří nejméně:

  • 46 % energie,
  • 54 % vody,
  • 64 % emisí skleníkových plynů jako je CO2,
  • 75 % ropy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od značky Preserve, kterou založil v USA Eric Hudson, si u nás můžete pořídit dva druhy svačinových boxů, které jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných plastů. Samozřejmě neuvolňují žádné nebezpečné chemikálie BPA.