Bambusové brčko Mobake

Neohodnoceno
Značka: Mobake
38 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Zdánlivě neškodná brčka na jedno použití dokáží vytvořit obrovské množství zbytečného odpadu. Vzdávat se jich však nemusíte, stačí přestat používat ta na jedno použití. Jako vhodnou alternativu pro Vás máme tohoto bambusového fešáka s nápisem: "Cucej s bambusem" :)

Řekněte stop jednorázovým plastovým produktům a dodejte kouzlo drinkům nejen na zahradní párty nebo narozeninové oslavě s těmito opakovaně použitelnými bambusovými kousky. Brčko je dodáváno bez obalu, podporuje tedy myšlenku zero waste. Bambus je 100% kompostovatelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Rozměr: délka 22 cm, průměr 0,5 cm

Země původu: Navrženo na Slovensku. Vyrobeno v Číně.

Materiál: bambus

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je právem považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. V některých případech může růst až o 100 cm denně (běžně však o několik desítek cm) a je plně obnovitelnou surovinou. Pro jeho ošetřování se nepoužívají žádné chemické pesticidy ani jiné postřiky, neboť bambus sám při růstu produkuje antibakteriální látku zabraňující výskytu škůdců.

Bambus pro kartáčky, pouzdra a brčka Mobake pochází z volně rostoucích travin z provincie Če-ťiang. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brčka
Materiál: Bambus

Mobake je nová slovenská značka, která vznikla v roce 2016. Milují bambus v jeho ryzí přírodní podobě, jako my :). Najdete u nich bambusové motivační kartáčky, ano motivační. Mají na sobě napsané krásná motivační hesla. Dále mají bambusová brčka nebo třeba vatové tyčinky.