Kurkuma v spreji (1300mg) 25 ml

429 Kč
Do 6 dnů
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Kurkuma ve spreji využívá jedinečný proces molekulární enkapsulace, který zajišťuje, že základní kurkuminoidy jsou účinně absorbovány přes měkké tkáně úst a vstupují do bohatého žilního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurkuma ve spreji (1300mg) 25 ml

Kurkumin, aktivní složka kurkumy, není rozpustný ve vodě (hydrofobní), a proto je pro naše tělo ho těžké vstřebat přes trávicí trakt. Kurkuminoidy se shlukují ve střevech, což ztěžuje jejich přechod přes střeva. Orální sprej překonává hydrofobní povahu kurkumy extrakcí aktivních kurkuminoidy z kořene kurkumy.

V procesu, který jsme nazvali Cyclocurmin®, je pak obalíme přírodním cyklodextrínovým procesem známým jako enkapsulace, díky čemuž jsou molekuly kurkuminoidy rozpustné ve vodě a zabraňují jejich shlukování. Proces převzat z farmaceutického průmyslu.

Tyto se pak emulgují, aby se vytvořil rovnoměrně rozptýlený vodný roztok pro optimální absorpci přes měkké tkáně úst.

Využití síly kurkumy nebylo nikdy jednodušší. Kurkuma ve spreji umožňuje každému těžit z plného potenciálu této neuvěřitelné rostliny.

Naše kurkuma je nezávisle testována na těžké kovy včetně olova, arsenu, kadmia a rtuti, k zajištění plného souladu a bezpečnosti. 

 • Velikost: 25 ml / 100 stříknutí
 • Chuť: Přírodní chuť pomeranče
 • Obsah v 1 stříknutí: 325 mg ekvivalentu kořene kurkumy (6,75 mg kurkuminoidy)
 • Účinná látka: Kurkumin
 • Délka použití: 30 denní dávka
 • Vstřebávání testované: Cardiffského Univerzitou v UK

Důležitost kurkumy

Kurkuma se již dlouho používá v indické a čínské medicíně. Užívání kurkumy prostřednictvím spreje má několik výhod:

 • Biologická dostupnost - inovativní systém užívání prostřednictvím spreje, který přeskočí trávicí systém a zabrání dobře zdokumentovaným problémům s absorpcí kurkuminu.
 • Molekulární enkapsulace - zvyšuje biologickou dostupnost zvýšením rozpustnosti ve vodě, zlepšuje chuť a omezuje zabarvení.
 • Přírodní složky - přírodní emulgátory, aromata a sladidla (xylitol). Tato formulace s pomerančovou příchutí je vhodná pro vegany i vegetariány.

Jak kurkumu ve spreji (1300mg) 25 ml používat?

První použití: stiskem pumpičku 3x, aby se tekutina načerpala. Před každým použitím dobře protřepejte. Opatrně nastříkejte do úst, nejlépe na vnitřní stranu tváře, a držte je několik sekund. Po použití nasaďte uzávěr

Vhodné pro:

 • Dospělých
 • Děti ve věku od 3 let
 • Vegetariány
 • Vegany
 • Lidi s bezlepkovou dietou
 • Užívání se nedoporučuje pro děti ve věku do 2 let.

Složení:

Voda, xylitol, kurkuminový extrakt, arabská guma, sorban draselný, kyselina citronová, pomerančový olej, xanthanová guma.

Nutriční informace:

Denní dávka (4 stříknutí) obsahuje:

Ekvivalent kořene kurkumy 1300 mg
Kurkuminoidy 27 mg
dávkování:

Používejte 4 stříknutí denně (nebo podle pokynů lékaře).

Není třeba užívat s jídlem nebo vodou, lze užívat kdykoliv během dne a kombinovat s dalšími BetterYou sprejovými doplňky výživy.

Skladování:

 • Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.
 • Skladujte při pokojové teplotě a mimo přímého slunečního záření.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte nějaké léky nebo jste pod lékařským dohledem, před použitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Nepřekračujte doporučené dávkování - nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Ekologické balení:

Karton je vyroben z materiálu z dobře obhospodařovaných lesů s certifikátem FSC® a jiných kontrolovaných zdrojů. Lahvička je vyrobena z rostlinného zeleného polyetylénu (PE). Jedná se o plast pocházející ze zdroje cukrové třtiny, jehož výroba je uhlíkově negativní.

BetterYou zdroj:

BetterYou je hrdý na svůj jedinečný přístup k absorpci a testování stability a hrdě používá přírodní ingredience všude, kde je to možné.

Britská výroba. Nikdy netestováno na zvířatech. Vegan

Vyrobeno v závodě GMP (Good manufacturing practices).

Bez derivátů palmového oleje:

Tento produkt byl certifikován The International Palm Oil Free Certification Trademark (POFCAP) jako palm oil and palm oil derivative free.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další superpotraviny
Určení: unisex
Forma produktu: sprej
Obsah: 25 ml
Vitamíny a minerály: Ano
Objem: 25 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BetterYou je britská inovativní společnost zabývající se přírodním zdravím. Specializuje se na doplnění rostoucího počtu nedostatkových klíčových živin ztracených díky naší dramaticky se měnící stravě, životnímu stylu, ale i intenzivnímu zemědělství. 

BetterYou roste, závazek a vášeň pro vývoj výjimečných přírodních doplňků zdraví zůstává ale stále podstatným základním kamenem značky.

Všechny výrobky na našem e-shopu jsou samozřejmě vegan.

BetterYou nejde pouze o kvalitní vitamínové preparáty, ale i o dopady na životní prostředí. Na první pohled by se mohlo zdát, že obaly jsou z běžného plastu a jde o jednorázový nově vzniklý odpad. To je omyl. Obaly jsou vyrobeny z odpadu vyloveného z moře (70 %) a z plastového odpadu (30 %).