Vonná svíčka v plechovce (200 g) - jablko

250 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Mohlo by se zdát, že jde o obyčejnou a další z milionu druhů svíček. Ale na našem eshopu jsou většinou věci vždycky s určitou přidanou hodnotou, zejména s tou eko hodnotou :). Takže věřte nebo ne, ale svíčka je tvořena převážně z olivového nebo slunečnicového oleje, který výrobce shromažduje v restauracích a který by se jinak vyhodil. S přírodní svíčkou ve stylové plechovce od The Greatest Candle bude hračka vytvořit krásnou a romantickou atmosféru. Vydrží vám hořet až 55 hodin.

Sladká, svěží a pikantní vůně jablek a skořice. Ideální pro zpestření jarních a letních dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Vůně: Jablko

Složení: Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín)

Doba hoření: 55 hodin

Hmotnost vosku: 200 g

Rozměry: Průměr 7,5 cm, výška 8 cm

Země původu: Portugalsko 

Myšlenka

Idea celého konceptu spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů jako prevenci kontaminace vody a půdy. Všechny již hotové svíčky jsou vyrobeny převážně z olivového a slunečnicového oleje, který výrobce shromažďuje v restauracích. 

Testy, které si výrobce nechal provést v renomovaných laboratořích, prokazují, že hoření svíček The Greatest Candle neprodukuje žádné zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky - na rozdíl od některých běžných svíček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: