101 dní hojnosti (zapisovací deník)

Výprodej
Značka: I Can Academy
295 Kč –7 % 275 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Změňte negativní přesvědčení a změníte svůj život :).

Změníte-li své přesvědčení, změní se i váš pohled na hojnost a ta začne snadněji proudit k vám. Chceme proto, aby každý člověk měl svůj život pod kontrolou a nenechal se ovládat omezujícími přesvědčeními.

Deník 101 dní hojnosti vám pomůže vytvářet si pozitivní vztah k prosperitě jeden den za druhým. Postupně tak odbouráte své negativní programy. Změníte myšlení, chování a výsledky, kterých dosahujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svět je plný hojnosti, a když se jí otevřete, přijde snadněji i k vám

Když jsme byli malí, dívali jsme se na pohádky, ve kterých ten bohatý byl obvykle zlý a chamtivý, zatímco chudý byl dobrý a poctivý. Často jsme také poslouchali věty jako: „Za peníze si štěstí nekoupíš. Bohatí jsou chamtiví, kradou...“

A tak mnoho lidí vyrostlo s negativními názory na peníze a hojnost. Ty zatěžují jejich myšlení a nedovolují jim sáhnout na lepší výsledky.

Změňte negativní přesvědčení a změníte svůj život

Když však změníte své přesvědčení, změní se i váš pohled na hojnost a ta začne snadněji proudit k vám. Chceme proto, aby každý člověk měl svůj život pod kontrolou a nenechal se ovládat omezujícími přesvědčeními.

Deník 101 dní hojnosti vám pomůže vytvářet si pozitivní vztah k prosperitě jeden den za druhým. Postupně tak odbouráte své negativní programy. Změníte myšlení, chování a výsledky, kterých dosahujete.

Jak?

Na každý den jsme pro vás připravili jednoduché úkoly. Levou stranu vypište ráno a pravou večer. Celé vám to nezabere více než 5 minut. Postupně se tak nastavíte na mentalitu hojnosti a začnete vnímat příležitosti všude kolem.

Co najdete v deníku 101 dní hojnosti?

  • Ranní a večerní rituál, kterým se naladíte na hojnost a určíte si jeden úkol, který podpoří vaši prosperitu, abyste nejen mysleli pozitivně, ale v souladu s tím i jednali.
  • Citáty, které vás inspirují každé ráno, protože začátek dne ovlivňuje do značné míry to, jak se vám daří během celého dne.
  • Povzbuzení a výzvy, abychom vám pomohli vytrvat celých 101 dní, změnit podvědomé programy a získat mentalitu hojnosti. Zároveň tak jednoduchým způsobem posílíte svou vytrvalost, což vám pomůže v dalších oblastech života.
  • 3 praktické principy, které vám pomohou změnit své myšlení a chování týkající se finanční prosperity.
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AL Avatar autora | 21.7.2022
Krásně zpracované ????.Každý,kdo se chce posunout ať už ve vztahu nebo ohledně bohatství by takový deníček???? měl mít.Jsem za něj nesmírně vděčná a děkuji ????
4
PH Avatar autora | 4.8.2021
velice spokojená

I Can Academy je slovenská značka zabývající se výrobou inspirativních a motivačních věcí, zejména diářů a kalendářů. Některé výrobky jsou přeloženy do češtiny a vy si tak u nás můžete pořídit Motivační diář, diář Srdce ženy nebo seérii deníků 101 dní :).