101 dní k sebevědomí (zapisovací deník)

3 hodnocení
Značka: I Can Academy
250 Kč –8 % 230 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2020

Zdravé sebevědomí odráží obraz, který máme o sobě samých. Vyjadřuje způsob, jakým vidíme sami sebe. A právě proto, pokud se chceme stát sebevědomějšími lidmi, musíme změnit to, co si myslíme sami o sobě, jak se vidíme a vnímáme.

Na každý den jsme vám připravili jednu dvoustranu s jednoduchými úkoly. Levou stranu vypisujte ráno a pravou večer. Nezabere vám to více než 5 minut denně, ale přínos pro váš život to může mít naprosto zásadní :).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak si zvýšit sebevědomí? Jak na nízké sebevědomí? Jak získat sebevědomí? Jak být sebevědomá žena? To jsou časté otázky, které si dnes lidé kladou a není divu. Ve škole se učíme spoustu zbytečností, ale to jak být sebevědomí a jak dokázat v dnešním světe uspět, to se tam bohužel nedozvíme. Je na nás, zda s tím něco uděláme, protože sebedůvěra se dá postupnými kroky budovat.

Sebevědomí není něco, co máte, nebo nemáte.
Je to něco, co si vytvoříte. Podívejte se na to takto...

I přesto, že mnoho lidí má takové přesvědčení, zdravé sebevědomí není něco, s čím se někteří šťastlivci narodili, a ostatní mají celý život smůlu. Nejste odsouzení k tomu, abyste celý život měli malé, nízké sebevědomí. Můžete si ho začít zvedat každý den. Podobně jako posilujete svaly, když zvedáte činky v posilovně.

Zdravé sebevědomí odráží obraz/představu, kterou máme o sobě samých. Vyjadřuje způsob, jakým vidíme sami sebe. A právě proto, pokud se chceme stát sebevědomějšími lidmi, musíme změnit to, co si myslíme sami o sobě, jak se vidíme a vnímáme.

S tímto obrazem budeme v deníku pracovat během 101 dní. Objevíte věci, kterých si na sobě vážíte, a o kterých jste možná ani netušili, že je máte. Osvojíte si vlastnosti, které vám pomohou spatřit sama sebe v novém světle – každý sám sebe jako zdravě sebevědomého člověka.

Na každý den jsme vám připravili jednu dvoustranu s jednoduchými úkoly. Levou stranu vypisujte ráno a pravou večer. Nezabere vám to více než 5 minut.

I Can Academy je slovenská značka zabývající se výrobou inspirativních a motivačních věcí, zejména diářů a kalendářů. Některé výrobky jsou přeloženy do češtiny a vy si tak u nás můžete pořídit Motivační diář, diář Srdce ženy nebo seérii deníků 101 dní :).