101 dní vděčnosti (zapisovací deník)

250 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.11.2019

Zveme vás teď na cestu dlouhou 101 dní, během nichž si vytvoříte zvyk denní vděčnosti.

Na každý den máte připravenu jednu dvoustranu s jednoduchými úkoly. Levou stranu vypisujte ráno a pravou večer. Nezabere vám to více než 5 minut :). Je to velmi snadné, ale změny v životě mohou být zásadní. Naučíte se totiž soustředit svou pozornost na požehnání a nikoliv na nedostatky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro to, abyste žili šťastnější, naplněnější a bohatší život, je vypěstovat si zvyk denní vděčnosti.

Pokud opravdu cítíte ve svém srdci vděčnost, nemůžete současně pociťovat hněv, nenávist ani strach. A když začnete být vděčný/á nejen za to, co už teď ve svém životě máte, ale i za všechno, co je teprve na cestě k vám, vypustíte do světa sílu, která přinese do vašeho života věci, lidi a okolnosti, po kterých toužíte.

Na každý den máte jednu dvoustranu s jednoduchými úkoly. Levou stranu vypisujte ráno a pravou večer. Nezabere vám to více než 5 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

I Can Academy je slovenská značka zabývající se výrobou inspirativních a motivačních věcí, zejména diářů a kalendářů. Některé výrobky jsou přeloženy do češtiny a vy si tak u nás můžete pořídit Motivační diář, diář Srdce ženy nebo seérii deníků 101 dní :).