Obraz na plátně - Never Stop Dreaming

920 Kč 1 041 Kč od 920 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
9.6.2023 9.6.2023 Zvolte variantu

Inspirativní motivační obraz - Never Stop Dreaming

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdy nepřestaň snít. Toto je mantra, která by měla být vryta do našich srdcí od útlého věku a udržována v nás po celý život. Snění je nezbytnou součástí lidského života a bez snů bychom se neustále pohybovali ve stejných vodách. Snění nás motivuje, inspiruje a pomáhá nám nalézt svou vnitřní sílu, abychom dosáhli svých cílů.

Buďme otevřeni novým příležitostem. Buďme otevřeni tomu, že se věci mohou otočit přesně tím směrem, kterým chceme. Máme svůj sen, a může být mnoho různých cest, jak ho dosáhnout. Brzy se mohou objevit nové skutečnosti, příležitosti, které nás posunou blíže ke splnění cíle. Proto je důležité být otevřeni a nezaměřovat se pouze na jednu úzkou cestu, kterou zrovna teď vidíme.

Měli bychom si také uvědomit, že neúspěchy a výzvy jsou součástí života a procesu snění. Každý úspěch spočívá v postupném procesu učení se, dělání chyb, objevování slepých cest. Je to jako cesta z bludiště. Většina lidí to někde v procesu té cesty vzdá, protože uvidí jen další slepou cestu, ale s každou objevenou slepou cestou se přibližujeme tomu, že najdeme cestu z bludiště ven. A úspěšní jsou právě ti, kteří nepřestanou hledat a nevzdají se v průběhu.

Můžeme narazit na mnoho překážek, ale důležité je, abychom se nevzdávali a pokračovali vždy dál. 

Kvalitní motivační obraz - Never Stop Dreaming

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).