Gaia Cup L – menstruační kalíšek + slipová vložka, pouzdro a čistící prášek

560 Kč –13 %
gaia cup menstruacni kalisek l01
560 Kč –13 % 489 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Menstruační kalíšek z lékařského silikonu. Jednoduché používání, dlouhá životnost. Pohodlný a spolehlivý, perfektní řešení pro všechny druhy sportů a aktivit.

Ke každému kalíšku náleží zdarma i jedna látková vložka Gaia Pads, látkový pytlík na kalíšek a 50g prášek na čištění Gaia Magic Touch!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační kalíšek je: Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek (vložek, tampónů) na jedno použití. Příznivý pro zdraví – nevznikají alergie, nejsou známy případy vzniku syndromu toxického šoku, nezpůsobuje záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí.

Šetří vaše zdraví

Používáním kalíšku Gaia Cup uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech. Gaia Cup nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony.

Šetří vaše peníze

S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu.

Šetří životní prostředí

S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku Gaia Cup prostě nevytvoříte?

Rozměry:

Velikost L – pro ženy starší 25 let a po porodu

  • vnější průměr 45mm
  • délka 56mm bez stopky
  • délka stopky 10mm
  • pevnější, více drží tvar než S
  • objem 31 ml (po boční dírky) / 33 ml (po okraj)

Stopka kalíšku:

  • Každý kalíšek je opatřený tenkou stopkou, která slouží jako měrka pro dostatečné zasunutí.
  • Pokud vám stopka při užívání kalíšku vadí, můžete ji zkrátit (natáhněte ji a co nejrovněji ustřihněte)
  • Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě může dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Více informací:

Ke každému kalíšku náleží zdarma i jedna látková vložka Gaia Pads, látkový pytlík na kalíšek a 50g prášek na čištění Gaia Magic Touch!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: