Kniha Myšlenka v kapse - Krok kupředu

230 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

V životě nás nejvíce nebrzdí lidé ani podmínky, ve kterých se nacházíme. Brzdí nás výmluvy, pochybnosti, domněnky, které vznikají v naší mysli. Ty nám dokáží zavařit a připravit nám peklo na zemi. Všechny ty strachy a obavy vyplují na povrch, a dokud si neuvědomíme, že jim dáváme živnou půdu svou vírou v jejich opravdovost, budou růst a komplikovat nám život.

Tato knížka obsahuje 70 unikátních Myšlenek, které se týkají zejména motivace, úspěchu a akce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je v pevné vazbě, formát je A6. Obálka je barevná, obsah černobílý. Celkem je v ní 70 inspirativních zamyšlení, vždy jedno na stránku.

Ukázka z knížky

Jít do neznáma je lepší než zůstat tam, kde nic není.

Spencer Johnson

Proč setrváváme na místě, kde již nemá velký význam být? Možná máme strach vydat se novou cestou, nebo čekáme na to, že se tu ještě něco objeví. Bohužel se takto mnohdy ochudíme o nové zážitky, příležitosti, lidi a poznání, které se nacházejí pouze na nové neznámé cestě.

Pokud nyní přešlapujeme na místě a víme, že nám stávající situace již nic nového ani obohacujícího nedá, zkusme se raději vydat jinam. Nevíme sice předem, co nám to přinese, ale dává to jistě větší smysl než setrvávat někde, kde nic nového určitě nenajdeme.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 15.6.2021
Jsem moc spokojena.

Pure Inspiration s. r. o. je firma, která provozuje tento eshop. Stojím za ní tedy já, Petr Havránek :). Pod touto značkou si můžete pořídit mou inspirativní trilogii Myyšlenka v kapse, ve které najdete na každé stránce jedno unikátní zamyšlení. Obsah jsem skrze emaily dával dohromady několik let a jsem rád, že to může existovat  i ve fyzické podobě :).