Kniha Myšlenka v kapse - Moudrost života

250 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Nečekejme na to, až nás někdo začne chválit a plácat po zádech. To bychom se taky mohli pěkně načekat. Naučme se v sobě vidět úžasného a jedinečného člověka každý den, přestože ho zrovna nevidí ostatní. V této tištěné knížce jsou Myšlenky na téma sebeláska, komunikace, přístup k životu.

V této tištěné knížce jsou Myšlenky na téma sebeláska, komunikace, přístup k životu. Obsahuje jich celkem 77.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je v pevné vazbě, formát je A6. Obálka je barevná, obsah černobílý. Celkem je v ní 77 inspirativních zamyšlení, vždy jedno na stránku.

Ukázka z knížky

Dokud sami sebe budeme kritizovat, nic moc krásného se nám v životě dít nebude.

Všichni máme v hlavě svého malého šotka. Je to ten vnitřní kritik, který má potřebu neustále něco nebo někoho hodnotit.

Kromě druhých posuzujeme i sami sebe. Bohužel to je nezřídka v tom negativním kontextu. „Jsem ošklivá.” „Jsem neschopný.” „Podívej se na ten špek.” „Všechno vždycky podělám.“„Nikdo mě nemá rád.”

Neustále vytváříme nějaké vlastní soudy, ale nejde o žádnou realitu. Jak vidíme sami sebe, tak nás vidí i ostatní. Učme se vidět svou vlastní hodnotu, protože pokud ji nezačneme vidět my, neuvidí ji v nás ani nikdo jiný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pure Inspiration s. r. o. je firma, která provozuje tento eshop. Stojím za ní tedy já, Petr Havránek :). Pod touto značkou si můžete pořídit mou inspirativní trilogii Myyšlenka v kapse, ve které najdete na každé stránce jedno unikátní zamyšlení. Obsah jsem skrze emaily dával dohromady několik let a jsem rád, že to může existovat  i ve fyzické podobě :).