Kniha Myšlenka v kapse - Srdečné pohlazení

1 hodnocení
230 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.8.2020

Lidé s námi budou zacházet tak, jak jim to dovolíme. Mohou hranici stále posouvat, dokud neřekneme dost. Na světě se určitě najde člověk, se kterým si nebudeme připadat jako hadr na podlahu. Je jen na nás, zda se rozhodneme a uděláme ten krok do neznáma. Každý člověk si zaslouží být součástí naplňujícího vztahu a plnohodnotných přátelství.

Tato inspirativní knížka se zaměřuje na téma mezilidských vztahů, partnerství, přátelství. Obsahuje celkem 77 unikátních Myšlenek.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je v pevné vazbě, formát je A6. Obálka je barevná, obsah černobílý. Celkem je v ní 77 inspirativních zamyšlení, vždy jedno na stránku.

Ukázka z knížky

Buďme opatrní se slovy, která řekneme. Jakmile jsou vyřčena, mohou být pouze odpuštěna, ale nikoliv ZAPOMENUTA.

Myšlenky na negativní minulost se k nám často vrací jako bumerang. Ta nenávistná slova od blízkých lidí bodají jako šípy znovu a znovu, někdy i po letech.

Měli bychom začít usebe a snažit se v první řadě více kontrolovat své emoce. Nečiňme druhým to, co nám samotným nedělá dobře. Slova vyřčená v hněvu mají často útočný charakter, proto je lepší s nimi co nejvíce šetřit.

Slova působí na naše tělo jako jed, a jsou-li dlouhodobě negativní, mohou se projevit i ve formě nemoci.Vždycky si rozmysleme, jestli skutečně chceme říct nahlas to, co se nám rodí v hlavě.

Pure Inspiration s. r. o. je firma, která provozuje tento eshop. Stojím za ní tedy já, Petr Havránek :). Pod touto značkou si můžete pořídit mou inspirativní trilogii Myyšlenka v kapse, ve které najdete na každé stránce jedno unikátní zamyšlení. Obsah jsem skrze emaily dával dohromady několik let a jsem rád, že to může existovat  i ve fyzické podobě :).