E-Knihy Myšlenka v kapse - všechny tři díly (elektronická verze)

390 Kč –36 % 250 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2022

kazdydenscitatem_logo2

 

Knížky byly již vyprodány, můžete si však pořídit jejich elektronickou verzi. Při volbě dopravy stačí zvolit osobní odběr, aby Vám nebylo započítáno poštovné. Po zaplacení Vám e-knihy zašlu na email :)

Díky projektu Každý den s citátem vznikla knižní a elektronická sbírka CITÁTŮ a INSPIRACÍ, která zahřeje, pohladí, inspiruje, ale také často donutí k zamyšlení nad způsobem dosavadního žití a uvažování.

Na každé stránce najdete jedno unikátní poselství. Myšlenka v kapse, to je třídílná sbírka E-knih - Srdečné pohlazení, Krok kupředu a Moudrost života. Knížky můžete samozřejmě zakoupit i samostatně.

Najdete v nich výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, způsobu myšlení, sebelásce, motivaci a další. Všechny tři v sobě mají dohromady 224 krásných jedinečných Myšlenek. Ukázky a recenze si přečtěte níže :).

Inspirace sepsal Petr Havránek. Autor projektu Každý den s citátem a emailových Myšlenek v kapse.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Recenze knih

"Jsem rozený optimista, přesto nastanou v životě chvíle, kdy člověk začne pochybovat a hledat a pak přijde na řadu knížka s myšlenkami, která se pohodlně vejde do každé kabelky, stačí se začíst a vše je zase tak, jak má být." Petra Holanová

"Tím, že ji držím v ruce, mohu se kdykoliv vrátit k nějaké z Myšlenek, o které potřebuji více přemýšlet a vnitřně ji zpracovat. Myšlenky jsou Úžasné, všechny. Je to pro mě obrovská podpora v mém seberozvoji." Iveta Brichtová

"Ukázala mi, že se mám nejdřív zamyslet nad sebou a až pak odsuzovat nebo posuzovat chovaní druhého :-) I když jsem to věděla. Ale přečetla jsem si ji v době, kdy jsem byla na někoho moc naštvaná. A došlo mi pak, že ani já jsem se nezachovala moc hezky. A tak jsem to pak všechno raději hned napravila. Doporučuji přečíst, je to opravdu takové pohlazení :-)." Jana Šubová

"U knihy se směju, ale i pláču. Cítím se vyrovnanější s obrovským nadhledem na život." Helena Slobodová

"Beru tuto knihu jako motivační látku k zamyšlení.Máme naučené scénáře,jak se chovat,ale tato kniha učí člověka zkoumat problémy i z jiné stránky." Pavla Škaroupková

 

Ukázky z knih

Největší dárek, který můžeme někomu dát, je náš čas. Protože když někomu darujeme svůj čas, darujeme mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíme.

Zkusme být opravdu vděční za to, že s námi někdo tráví svůj čas. Je to totiž ten největší dárek, který nám může dát. Dává nám něco, co se nedá vzít zpět. Dává nám část svého dne. V tu samou chvíli nemůže být nikde jinde a trávit čas s nikým jiným.

Takový dárek si často dáváme vzájemně, aniž bychom si to uvědomovali. Dárky nemusí být jen fyzické. Vnímejme jako dar, když můžeme s někým blízkým prožít nádherné okamžiky.

Krásné vzpomínky přežívají mnohem déle než fyzické dary.


Buďme opatrní se slovy, která řekneme. Jakmile jsou vyřčena, mohou být pouze odpuštěna, ale nikoliv ZAPOMENUTA.

Myšlenky na negativní minulost se k nám často vrací jako bumerang. Ta nenávistná slova od blízkých lidí bodají jako šípy znovu a znovu, někdy i po letech.

Měli bychom začít usebe a snažit se v první řadě více kontrolovat své emoce. Nečiňme druhým to, co nám samotným nedělá dobře. Slova vyřčená v hněvu mají často útočný charakter, proto je lepší s nimi co nejvíce šetřit.

Slova působí na naše tělo jako jed, a jsou-li dlouhodobě negativní, mohou se projevit i ve formě nemoci.Vždycky si rozmysleme, jestli skutečně chceme říct nahlas to, co se nám rodí v hlavě.


Jít do neznáma je lepší než zůstat tam, kde nic není.

Spencer Johnson

Proč setrváváme na místě, kde již nemá velký význam být? Možná máme strach vydat se novou cestou, nebo čekáme na to, že se tu ještě něco objeví.

Bohužel se takto mnohdy ochudíme o nové zážitky, příležitosti, lidi a poznání, které se nacházejí pouze na nové neznámé cestě.

Pokud nyní přešlapujeme na místě a víme, že nám stávající situace již nic nového ani obohacujícího nedá, zkusme se raději vydat jinam.

Nevíme sice předem, co nám to přinese, ale dává to jistě větší smysl než setrvávat někde, kde nic nového určitě nenajdeme.


Dokud sami sebe budeme kritizovat, nic moc krásného se nám v životě dít nebude.

Všichni máme v hlavě svého malého šotka. Je to ten vnitřní kritik, který má potřebu neustále něco nebo někoho hodnotit.

Kromě druhých posuzujeme i sami sebe. Bohužel to je nezřídka v tom negativním kontextu. „Jsem ošklivá.” „Jsem neschopný.” „Podívej se na ten špek.” „Všechno vždycky podělám.“„Nikdo mě nemá rád.”

Neustále vytváříme nějaké vlastní soudy, ale nejde o žádnou realitu. Jak vidíme sami sebe, tak nás vidí i ostatní. Učme se vidět svou vlastní hodnotu, protože pokud ji nezačneme vidět my, neuvidí ji v nás ani nikdo jiný.


Technické informace

Velikost: A6
Vazba: Tvrdá
Obálka: barevná
Obsah: černobílý

5
7x
4
2x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 3.4.2021
Nevím co bych k tomu měl dodat,knihy jsou super!Děkuji
5
J Avatar autora | 10.12.2019
Právě jsem v průběhu čtení :) Byla jsem po dlouhé době tři dny na horách a tam mi byli příjemným kamarádem a společníkem :)... Moc děkuji, dávají sílu nejen žít, ale též se z života radovat a zůstat přitom svůj ... Díky za to, že jste pane Petře, a dělíte se o poznané ... Krásné dny a kéž se i Vám a vašim drahým v životě daří ! Jitka
5
Avatar autora | 17.10.2019
Krasne ranko , pane Petre ☺ Moc dekuji za zaslani Vasich knizek , Myslenek v kapse. Jsou prekrasne, uz jen pohled na ne spousti vlnu stesti v tele . A listovat a cist si v nich vyvolava ve me dalsi krasne pocity . A hlavne budou mym kazdodennim pruvodcem . Tyto knizecky nemohou lezet v policce, budou stale pri me. At totiz vlozite ruku na jakoukoli stranku, vzdy je tam kus pravdy a navodu pro kazdy den a i dany okamzik ... Jeste jednou moc dekuji, mejte se moc hezky. Pavla . Doporučuji všem , nádherný dárek pro Vaše blízké :) Pavla

Pure Inspiration s. r. o. je firma, která provozuje tento eshop. Stojím za ní tedy já, Petr Havránek :). Pod touto značkou si můžete pořídit mou inspirativní trilogii Myyšlenka v kapse, ve které najdete na každé stránce jedno unikátní zamyšlení. Obsah jsem skrze emaily dával dohromady několik let a jsem rád, že to může existovat  i ve fyzické podobě :).