Obraz na plátně - Činy mluví hlasitěji než slova

920 Kč 1 041 Kč od 920 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
9.6.2023 9.6.2023 Zvolte variantu

Inspirativní motivační obraz - Činy mluví hlasitěji než slova

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slova jsou mocné nástroje. Jsou schopna motivovat, inspirovat a vést nás ke změně. Ale když dojde na konání, jsou to činy, které skutečně mluví hlasitěji než slova.

Mnoho z nás má sklony mluvit o tom, co bychom měli dělat nebo jaké jsou naše cíle, ale často zůstaneme jen u slov. Proč? Protože konání vyžaduje práci, úsilí a odvahu. Je to těžké a vyžaduje to nasazení. Ale když skutečně jednáme, dokážeme mnohem víc, než jsme si mysleli, že jsme schopni.

Slova jsou jen začátek. Skutečné výsledky přicházejí až poté, co přeměníme slova v činy. Když například říkáme, že chceme zlepšit svou kondici, ale nechodíme cvičit, nic se nestane. Ale když si skutečně stanovíme cíl a začneme pracovat na své kondici, začne se něco dít. A tím, že konáme, ukazujeme sami sobě i světu kolem nás, že jsme schopni změny.

Činy jsou mocnější než slova, která sice mohou být motivující a inspirující, ale jsou jen polovičním řešením. Skutečného úspěchu a naplnění dosáhneme až tehdy, když se odhodláme jednat. Proto, když máte nějaký cíl, nebojte se konat. Svými činy můžete ovlivnit nejen svůj život, ale i svět kolem sebe. Činy mluví hlasitěji než slova - nechte je mluvit za vás.

Kvalitní motivační obraz - Činy mluví hlasitěji než slova

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).