Motivační plakát - Každý den jsem silnější

133 Kč 206 Kč 363 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.10.2023 3.10.2023 3.10.2023 Zvolte variantu

Motivační plakát s afirmací na stěnu - Každý den jsem silnější

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den nás potkávají výzvy a překážky, které nás mohou oslabit a vyčerpat. Ale zároveň nám tyto výzvy nabízejí příležitost stát se silnějšími a odolnějšími. Každý den máme možnost posunout se o krok dál, překonat své limity a objevit nové zdroje síly a odvahy v sobě.

Když se na svůj život podíváme zpětně, můžeme si uvědomit, jaké jsme prošli výzvy a jak jsme se s nimi vypořádali. Možná jsme si v tu chvíli neuvědomili, jak silní jsme, ale každý z nás má v sobě potenciál k tomu, aby byl silný a odolný.

Když se probouzíme každé ráno, máme před sebou nový den a novou šanci posunout se vpřed. S každým dnem můžeme získat nové zkušenosti, naučit se nové dovednosti a stát se tak silnějšími a sebevědomějšími. Není to však jen o získávání nových znalostí, ale i o tom, jak se rozhodneme své znalosti a schopnosti použít.

Každý z nás má schopnost dokázat cokoli, co si bude přát. Můžeme být silní v oblasti fyzické, mentální nebo emocionální síly. Můžeme být silní v rozhodování a plánování, v řešení problémů a konfliktů. Ale silnější se stáváme pouze tehdy, když si uvědomíme, že v nás existuje potenciál k silnému jednání a když budeme využívat všech svých schopností a možností.

Každý den může být novou příležitostí stát se silnějším a využít svůj potenciál. Ať už máme před sebou malý nebo velký úkol, můžeme se rozhodnout, že uděláme všechno, co je v našich silách, abychom ho dokázali. Každý den můžeme být silnější a každý den se můžeme stát lepší verzí sami sebe.

Každý den jsem silnější

Pokud bys chtěl plakát nějak poupravit, dej nám vědět a vymyslíme to společně :) info@feelhappy.cz

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Afirmace
Zaměření: Afirmace, Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj, Ložnice
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: