Motivační plakát - V mém nitru se skrývá síla, která překoná jakoukoliv bouřku

133 Kč 206 Kč 339 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu

Motivační plakát s afirmací na stěnu - V mém nitru se skrývá síla, která překoná jakoukoliv bouřku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni se občas cítíme slabí a bezmocní, když se před námi objeví nečekané problémy a výzvy. Můžeme být překvapeni, jak se tyto malé bouřky dokážou proměnit v obrovské vlny a svaly, které se nás snaží strhnout pod hladinu. Je snadné se vzdát, když se zdá, že jsme obklopeni temnotou.

Ale nezapomeňte, že i když se věci zdají nekonečně temné, vždy je uvnitř nás síla, která nás může udržet nad vodou. Je to ta síla, která nás posouvá vpřed, i když to vypadá nemožné. Je to ta síla, která nás nutí jít dál a bojovat za své sny, i když je to obtížné.

Tuto sílu najdete ve svém nitru. Je to energie, která vám umožňuje překonat všechny překážky, které vám stojí v cestě. Je to odhodlání, které vám umožňuje být silní a vytrvalí, i když se ostatní vzdávají.

Věřte v tuto sílu. Věřte, že máte v sobě sílu překonat všechny bouřky, které na vás čekají. Věřte, že jste schopni dosáhnout svých snů, i když se věci zdají těžké. Věřte si a nevzdávejte se.

Skrývá se v vás síla, která dokáže překonat jakoukoliv bouřku. Stačí ji najít a použít ji k dosažení vašich cílů. Věřte si a dejte tomu své srdce. Buďte silní a uvidíte, jak se vám otevírají nové dveře a jaké nové možnosti se vám nabízejí.

V mém nitru se skrývá síla, která překoná jakoukoliv bouřku!

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Afirmace
Zaměření: Afirmace, Inspirace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: