Regenerační tekuté mýdlo 250 ml

140 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Narozdíl od těla a vlasů si ruce myjeme mnohokrát denně, proto mají přirozený sklon k vysušování. Je tedy podstatné, čím si je myjeme. Tohle mýdlo OnlyBio se o vaše ruce postará se vší parádou - zregeneruje, ochrání před stárnutím pokožky a posílí. Garantuje 99 % čistě přírodních surovin. Staví na jedinečné technologii biorafinace surfaktinu z řepky, který výrobce používá jako první na světě a čerpá z lokálních zdrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých.

U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů.

Složení: Aqua, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride (chlorid sodný neboli sůl), Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Surfactine, Helianthus Annuus (Sunfower) Seed Oil (slunečnicový olej), Glyceryl Oleate, Parfum (přírodní vůně), Citric Acid (kyselina citronová), Potassium Sorbate (sorban draselný), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Limonene, Linalool

Skleněné obaly:OnlyBio se snaží být udržitelní ve všech částech celého výrobního i distribučního procesu. Nejen, že stále makají na zdokonalování technologií šetřících vodu i energii a využívají průmyslový odpad. Moc dobře jsou si vědomi, že kvalitní obsah není všechno a vymakali i formu. Kosmetické přípravky řady OnlyBio pro dospělé jsou totiž baleny do skleněných lahví (kromě pumpičky, která je z plastu). Sklo je 100% recyklovatelné bez snížení jeho kvality a tedy mnohem šetrnější než plastové.

Jak správně použít?

Naneste malé množství přípravku přímo na pokožku, napěňte a opláchněte čistou vodou.

Země výroby: Polsko

Certifikát Cosmos Natural zaručuje:

  • nepřítomnost GMO (organismů, jejichž genetický materiál (tedy DNA, příp. RNA u RNA virů) byl úmyslně změněn, a to způsobem, kterého se nedosáhne přirozenou rekombinací)
  • splnění přísných omezení toxicity a požadavků biologické rozložitelnosti
  • obsažená voda splňuje hygienické normy
  • minerály a složky minerálního původu jsou přírodního charakteru a jsou upraveny nanejvýš jednoduchými chemickými reakcemi;
  • je povoleno pouze omezené množství konzervantů a jiných látek a je pravidelně přezkoumáváno, zda nejsou dostupné přijatelnější alternativy
  • produkty ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech
  • pokud je obsažen palmový olej nebo jeho deriváty, pak musí mít certifikaci udržitelnosti
  • pro distribuci jsou využívány recyklovatelné obalové materiály

Certifikáty: ECOCERT Cosmos Natural, Vegan Society

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Určení: unisex
Certifikát: Vegan Society, Cosmos Natural

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: