Obraz na plátně - Když je člověku moc smutno, má rád západy slunce. Malý princ

Novinka
Značka: FeelHappy
992 Kč 1 271 Kč od 992 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023 2.6.2023 Zvolte variantu

Když je člověku moc smutno, má rád západy slunce. Malý princ, Designový obraz na stěnu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se cítíme smutní, může být uklidňující se na chvíli zastavit a vnímat krásu okolo nás. Takové malé momenty mohou pomoci zmírnit naše stresy a obavy a dodat nám energii a naději do života.

Mohlo by se zdát, že tento citát z Malého prince je celkem naivní. Když si ale uvědomíme, že vždy záleží pouze na přítomném okamžiku a naší aktuální náladě, kterou můžeme ovlivnit i jen malými věcmi, třeba díváním se na západ slunce, zjistíme, že se v tom skrývá obrovská a hluboká pravda. Tím díváním se na západ slunce se nám nejenom může ulevit, ale může se nám i zlepšit aktuální nálada, protože soustředíme pozornost na něco příjemného a nádherného.

 

Když je člověku moc smutno, má rád západy slunce. Malý princ, Antoine de Saint-Exupéry, Designový obraz na stěnu

 

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

 • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
 • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
 • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
 • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
 • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
 • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.


10 zajímavostí o Gorilách

 

 1. Gorily jsou největší primáti, samci váží až 600 kg a měří až 5,6 metru.
 2. Pocházejí z deštných pralesů střední a západní Afriky a žijí v rodinných skupinách vedených dominantním samcem známým jako "stříbrohřbetý".
 3. Gorily se živí především ovocem, listy a stonky, ale mohou jíst i mravence a termity.
 4. Mají vysoce vyvinutou sociální strukturu se složitými komunikačními a ošetřovacími rituály.
 5. Gorily se ve volné přírodě dožívají přibližně 35 let, v zajetí ještě déle.
 6. Mají jedinečný otisk nosu, podobný otiskům prstů u lidí, podle kterého lze jedince identifikovat.
 7. Gorily jsou ohroženy v důsledku ztráty životního prostředí, pytláctví a nemocí.
 8. Jsou známé svou inteligencí a ve volné přírodě byly pozorovány při používání nástrojů.
 9. Gorily jsou geneticky blízce příbuzné s lidmi, sdílejí 98 % DNA.
 10. Gorily mají mírnou a mírumilovnou povahu a byly pozorovány, jak truchlí nad svými mrtvými a projevují empatii vůči ostatním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Malý princ
Zaměření: Malý princ
Pro koho: Žena, Muž, Dítě
Kam umístit: Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj
Textová inspirace: Ano
Tvar: Čtverec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).