Obraz na plátně - barevná puma (černý panter)

1 452 Kč 1 137 Kč 992 Kč od 992 Kč
Do 2-5 prac. dnů Do 2-5 prac. dnů Do 2-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.4.2023 4.4.2023 4.4.2023 Zvolte variantu

Perfektní dekoraci pro ty, kteří hledají nevšední designové řešení pro svůj domov. Obraz na stěnu - barevná puma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme revoluční mistrovské dílo, které vašemu interiéru dodá nejen divokost a sílu, ale i rafinovanou eleganci – moderní obraz na plátně zobrazující "černou" pumu, pantera, leoparda či jaguára, který vyniká na pozadí hluboké černi. Tento jedinečný umělecký poklad je ideální pro ty, kteří touží po nekonvenčním designovém řešení a nezapomenutelném vizuálním zážitku.

Kontrast barevné pumy a černého pozadí vytváří magický efekt, který zaujme každého, kdo do místnosti vkročí. Tento moderní obraz je více než jen dekorace – je to vyjádření smělosti a sofistikovanosti, které odráží váš jedinečný vkus.

 

Parametry:

  • Tiskne se na kvalitní bílé polyesterové plátno, které nechá vyniknout barvy.
  • Dřevěný rám je schován pod napnutým plátnem, takže není vůbec vidět.
  • Obraz má potištěné boky, čímž vytváří 3D efekt, a proto není potřeba vnější rám.
  • Pro tisk jsou použity hygienicky nezávadné a ekologické barvy bez zápachu.
  • Plátno je napnuto na dřevěný rám a uchycuje se k němu pomocí spon.
  • Na rámu je přichycený háček na zavěšení, takže instalace je velmi jednoduchá :).

Balení:

Obraz je pečlivě a důkladně zabalen do bublinkové fólie a následně do kvalitní kartonové krabice, aby se k Vám dostal nepoškozený.

Fotoobrazy jsou určené pouze do interiéru na zeď nikoliv do exteriéru, kde by byly vystaveny slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.


 

 

Tam někde daleko za skalnatými horami, kam už se vydává jen málokdo, žil jeden majestátní černý panter, který byl už nějakou dobu nemocný. 

Každému, koho potkal, vyprávěl, jak se proti němu vše spiklo, jakou hroznou nemoc má, že nemůže ani pořádně běhat a jeho dřívější síla a energie byla ta tam.

Celé týdny a měsíce hledal lék na svou nemoc, vyhledal pomoc nejlepších léčitelů a doktorů v zemi, ale zdálo se, že vůbec nic nezabírá a je v bezvýchodné situaci.

Jak šel čas, panter ztrácel naději, byl velmi slabý a vyčerpaný z dlouhé cesty a pomalu se vzdával a smiřoval se s tím, že je již nejspíš v cílové rovince svého života, přestože byl ještě relativně mladý.

Jednoho dne, zrovna když se cítil opravdu hrozně a jen ležel v trávě se zavřenýma očima, uslyšel v hlavě jemný hlas: "Buď silný, zvládneš to, jako jsi zvládl všechno předtím, tvá víra tě může uzdravit."

Myslel si, že je to jen nějaký přelud a tak tomu nevěnoval velkou pozornost, jenže týž den se hlas se stejnou zprávou ozýval znovu a znovu, tentokrát však silněji a důrazněji.

"Buď silný, zvládneš to, jako jsi zvládl všechno předtím, tvá víra tě může uzdravit."

Pantera to trochu zaskočilo. Nebyl zvyklý, že se mu v hlavě opakuje nějaké poselství, které předtím neznal. Nikdy dříve v nic pořádně doopravdy nevěřil, ale něco v tomto hlase se zdálo tak skutečné, tak realistické. Zhluboka se nadechl a rozhodl se, že tenhle hlas poslechne.

Začal se každý den modlit k jakékoliv božské bytosti a prosit ji o sílu a vedení. Začal si dokola v duchu opakovat větu: “Má víra mě uzdravuje, každým okamžikem jsem zdravější.”

Říkal si, že nemá co ztratit a soustředil se, aby si svou novou mantru opakoval, kdykoliv je to jen možné. Pořád dokola a dokola, znovu a znovu. Představoval si při tom, jak opět běhá v plné síle po loukách a závodí s ostatními pantery.

Uvěřil, že cesta k uzdravení může vést skrze jeho stav mysli. Pustil se do meditace a soustředil se na sílu své víry. Zkrátka začal opravdu věřit a místo hledání pomoci venku se soustředil na své nitro.

Po několika dnech opakování své mantry a pravidelných meditacích se začal cítit o trošku lépe. Byl to pro něj naprosto zásadní moment. Dostal totiž důkaz, že je na správné cestě.

Jak pokračoval, pomalu se mu navracela jeho původní síla a nemoc začala sice pomalu avšak jednoznačně ustupovat. Uběhlo několik měsíců a panter se postupně zcela uzdravil. A moc dobře si uvědomoval, že to byla jeho víra, která mu pomohla vše překonat.

Od té doby se panter držel své víry a používal ji, kdykoli potřeboval sílu a uzdravení. Byl navždy vděčný za sílu své víry, sílu svých myšlenek a připomnělo mu to, že když věříte a vytrváte, je možné všechno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířata
Zaměření: zvířata
Pro koho: Žena, Muž, Dítě
Kam umístit: Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj
Textová inspirace: Ne
Tvar: Čtverec
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 22.12.2022
velice spokojená

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).