Malý kouzelník Erik - Obraz na plátně

920 Kč 1 113 Kč 1 392 Kč od 920 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023 2.6.2023 2.6.2023 Zvolte variantu

Malý kouzelník Erik - Obraz na plátně s ilustrací malého chlapce, jak kouzlí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte kouzlo Erika, malého kouzelníka, který mění svět!

Tento jedinečný obraz na plátně zachycuje okamžik, kdy se Erik učí se starou opotřebovanou kouzelnou hůlkou na tajemném místě. Zamilujte se do jeho příběhu, jak se s hůlkou učí neuvěřitelná kouzla a používá je k pomoci lidem a přináší radost do jejich životů. Tento inspirativní obraz je ideálním dárkem pro malé milovníky magie a dobrodružství, přinese nádech kouzel do jejich pokojíčků. Nechte se unést Erikovo úžasným příběhem a dodejte interiéru špetku kouzelné atmosféry!

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.


Moderní a umělecké obrazy na stěnu či zeď. Tisk na plátno s potiskem designů, reprodukcí a fotografií. Nádherné dekorace interiéru vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo dětského pokoje či pracovny.


 

 

Na kraji zapomenutého lesa, kde se tajemství plíží za každým stromem, žil malý kouzelník jménem Erik. Erik byl neobyčejný chlapec se zvláštním darem - měl schopnost kouzlit. Nebyl to však pouze jeho talent, který ho činil výjimečným, ale také jeho laskavé srdce, které ho vedlo k pomoci druhým a dělat svět lepším.

Erikovo dobrodružství začalo jednoho dne, když se ztratil v hlubokém lese, který obklopoval jeho vesnici. Přestože se snažil najít cestu zpět, zdálo se, že se stále více a více ztrácel v tajemném lese. Byl zmatený a unavený, když narazil na starobylou jeskyni, která byla pokryta mechem a vínem.

Zvědavost ho přivedla do jeskyně, kde našel starou, opotřebovanou kouzelnou hůlku ležící na podivném kamenném oltáři. Hůlka byla zdobena zvláštními symboly a záhadnými runami, které v něm vzbudily pocit, že drží něco neobyčejného a mocného.

Na chvíli se zdráhal, ale nakonec se rozhodl hůlku vzít s sebou, cítě, že by mu mohla pomoci najít cestu z lesa. Když se dotkl hůlky, cítil, jak se jeho tělo naplnilo energií a jeho mysl se rozšířila s novými znalostmi a schopnostmi.

Se získanou hůlkou se mu podařilo uniknout z lesa a vrátit se do vesnice. Tam začal studovat staré knihy a svitky o magii, které našel v místní knihovně, aby se naučil, jak ovládat nově získanou moc. Brzy zjistil, že jeho kouzla dokážou napravit to, co bylo zlomené, uzdravit to, co bylo nemocné, a přinést radost tam, kde byl smutek.

Erik trávil dny a noci procvičováním kouzel a zkoumáním možností, které jeho kouzelná hůlka nabízela. Nejdříve se soustředil na jednoduchá kouzla, jako bylo rozsvícení ohně nebo naplnění džberu vodou. Jakmile získal jistotu, začal se učit složitějším kouzlům, která mu umožnila vytvářet iluze, měnit tvar předmětů, dokonce ovládat prvky a hlavně pomáhat lidem.

Jednoho dne, když procházel vesnicí, Erik narazil na starou paní, která plakala nad svým zničeným domem po bouři. Erik neváhal ani vteřinu a vzal svou kouzelnou hůlku. Pomocí několika slov a mávnutím hůlky dokázal domov paní znovu postavit a vrátit jí radost do života.

Slovem o Erikových dobrech skutcích se brzy rozneslo po celém kraji a lidé z okolních vesnic začali hledat jeho pomoc. Erik neodmítal nikoho a s radostí pomáhal všem, kdo potřebovali jeho magii.

Jednou pomohl ztracenému děvčátku najít cestu domů, když si přál, aby se stromy naklonily a ukázaly jí správný směr. Jiný den zachránil zuboženou rodinu tím, že jim kouzlem zúrodnil pole, aby mohli sklízet bohatou úrodu a mít dostatek jídla.

Když Erik dorostl, stal se z něj velký kouzelník, který byl milován a vážen pro svou moudrost a laskavost. Jeho srdce zůstalo stejně čisté jako v dobách, kdy byl malým chlapcem s hůlkou v ruce.

Erikův příběh se stal legendou a připomínkou hodnoty pomoci druhým a dělat svět lepším. Lidé si navzájem vyprávěli jeho příběhy, které inspirovaly mladé i staré, a učily je důležitosti soucitu, laskavosti a spolupráce.

S každým rokem, který uběhl, se Erikovo jméno stávalo synonymem pro dobro a spravedlnost. Jeho kouzla byla stále silnější a jeho schopnosti pomáhat druhým stále větší. Lidé ze všech koutů země přicházeli, aby se učili od tohoto moudrého kouzelníka a přinesli jeho učení zpět do svých domovů.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Pro děti
Pro koho: Dítě
Orientace: Na šířku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).