Vesmírný dobrodruh - Obraz na plátně

920 Kč 1 113 Kč 1 392 Kč od 920 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023 2.6.2023 2.6.2023 Zvolte variantu

Vesmírný dobrodruh - Obraz na plátně s ilustrací malého chlapce ve skafandru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obohaťte dětský pokoj svého malého fanouška vesmíru s tímto jedinečným a poutavým obrazem na plátně! Představujeme Vám "Vesmírného dobrodruha" - úžasnou ilustraci malého chlapce ve skafandru, který objevuje vzdálenou planetu ve vesmíru.

Tento stylový a inspirativní obraz na plátně je ideálním doplňkem pro dětský pokoj nebo hernu, který rozšíří jejich zájem o vesmír a dobrodružství. S naším Vesmírným dobrodruhem se stane kout dětského pokoje místem, kde fantazie a touha po poznání neznají hranic.

Objednejte si jej ještě dnes a překvapte tímto dárkem svého malého milovníka vesmíru!

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.


Moderní a umělecké obrazy na stěnu či zeď. Tisk na plátno s potiskem designů, reprodukcí a fotografií. Nádherné dekorace interiéru vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo dětského pokoje či pracovny.


 

 

Dávno, v době, kdy hvězdy ještě nebyly tak vzdálené, žil ve vesničce na modré planetě Zemi malý chlapec jménem Tomáš. Ačkoliv byl malý vzrůstem, jeho sny byly tak velké, jak jen to nebeské kupole dovolily. Jeho největší touha byla stát se astronautem a objevovat skrytá tajemství vesmíru.

Jednoho osudového dne, když se Tomáš probíjel lesem po cestě, kterou dosud nepoznal, narazil na záhadný stroj, jenž připomínal miniaturní raketu. Stroj byl opuštěný, jako by čekal na svého pravého pilota. Tomáš, přemáhaje svůj strach, se rozhodl prozkoumat tento tajemný objekt. Když vkročil dovnitř, aby se podíval na všechny ty páky a čudlíky zblízka, jeho prst omylem stiskl hlavní řídící panel a stroj se probudil k životu.

Tomášovi oči se rozšířily úžasem, když zjistil, že stroj je navržen tak, aby byl schopen pilotovat úplně sám, se všemi páčkami sloužícími pouze jako záloha. Stiskl tlačítko "auto", a stroj se okamžitě rozpohyboval, aby ho vystřelil rychlostí světla do vesmíru.

Během svých vesmírných dobrodružství navštívil Tomáš neuvěřitelná místa a setkal se s fascinujícími bytostmi. Na planetě Zelenkis objevil roztomilá stvoření, která vypadala jako chodící zelené kytičky. Tomáš se s nimi brzy spřátelil a naučil se jejich jazyk, kterým si rozuměli.

Tomášova cesta vesmírem pokračovala a zavedla ho na planetu Fialomor, kde se setkal s moudrými mimozemšťany, kteří ho zasvětili do tajů kosmické vědy. Na planetě Orangopolis se zúčastnil vzrušujícího vesmírného závodu raket a dokázal zvítězit!

Jeho cesta ho zavedla i na planetu Modrokor, kterou sužoval temný a zlý vládce s plány ovládnout celý vesmír. Díky Tomášově statečnosti a chytrosti se mu podařilo zlomená srdce Modrokorských obyvatel napravit a vrátit jim svobodu. Tomáš dokázal, že i nejmenší hrdina může porazit nejmocnějšího protivníka.

Tomáš pokračoval ve svých dobrodružstvích a navštívil ještě mnoho dalších planet, kde sbíral vzácné poklady a uzavíral nová přátelství. Jeho příběhy o odvaze a lásce k objevování se rozšířily po celém vesmíru a inspirovaly bytosti všech druhů.

Na konci svého dobrodružství se Tomáš stal známým vesmírným hrdinou a získal mnoho nových přátel. Když se nakonec vrátil domů na Zemi, byl vřele přivítán a oslavován. Jeho příběh inspiroval děti z celého světa, aby následovaly své sny, bez ohledu na to, jak velké nebo malé byly.

Tomášovy zážitky přinesly do vesničky nové vědění a moudrost. Veškeré poznatky, které během svých cest získal, sdílel se svými blízkými i s novou generací mladých dobrodruhů. Díky svým vesmírným přátelům také získal přístup k novým technologiím, které pomohly zlepšit život lidí na Zemi.

A tak se Tomášův příběh stal legendou, která se stala symbolem odvahy, dobrodružství a touhy po objevování. Jeho odkaz byl předáván dál, inspiroval mladé i staré a připomínal všem, že i nejmenší hrdina může dosáhnout největších výšin.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Pro děti
Zaměření: děti
Pro koho: Dítě
Orientace: Na šířku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).