Sofie mladá zachránkyně - Obraz na plátně

920 Kč 1 113 Kč 1 392 Kč od 920 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023 2.6.2023 2.6.2023 Zvolte variantu

Sofie mladá zachránkyně - Obraz na plátně s ilustrací malé dívky na saních se dvěma psy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám exkluzivní obraz na plátně s poutavým příběhem odvážné dívky jménem Sofie, která žila v zemi nekončící zimy. Toto dílo zobrazuje její zvláštní dar komunikace se zvířaty, kouzelné saně a dobrodružství s jejími nejlepšími přáteli, psy Maxem a Lunou. Společně s nimi prozkoumávala tajemný les, zachránila je z rukou zlého černokněžníka a stala se místní hrdinkou. Obraz představuje krásně zachycenou scénu ze Sofiina života, kdy ujíždí se psy na saních.

Zamilujte se do této jedinečné dětské ilustrace na plátně a nechte se unést Sofiiným příběhem, který bude pro vás i vaše děti zdrojem inspirace a zábavy. Nechte si tímto obrazem na plátně připomenout, že odvaha, láska ke zvířatům a hrdinství se skrývají v srdci každého z nás.

Příběh o záchraně psů Sofií si můžete přečíst níže.

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.


Moderní a umělecké obrazy na stěnu či zeď. Tisk na plátno s potiskem designů, reprodukcí a fotografií. Nádherné dekorace interiéru vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo dětského pokoje či pracovny.


 

 

V zemi, kde nekončící zima pokrývala krajinu vrstvou sněhu, žila odvážná dívka jménem Sofie. Její zvláštní dar komunikace se zvířaty jí umožňoval navázat přátelství se všemi tvory, kteří žili v jejím zasněženém království.

Jednoho dne, když Sofie prozkoumávala tajemný les nedaleko vesnice, narazila na jeskyni skrytou mezi starými stromy. V jeskyni objevila kouzelné saně, pokryté vrstvou sněhu a zdobené jemnými vyřezávanými vzory. Když se jich dotkla, pocítila jejich zázračnou energii. Saně se staly jejím nejvěrnějším společníkem poté, co se je naučila ovládat pomocí kouzelného zaříkadla, které se jí zdálo ve snu.

Na okraji vesnice žil zlý černokněžník, který byl proslulý svými zlými činy. Lidé se ho báli a vyhýbali se mu. Jednoho dne unesl černokněžník dva psy, Maxe a Lunu, když si hráli v lese. Měl v plánu je sníst, protože věřil, že tím získá jejich sílu a oddanost.

Psi vycítili černokněžníkovy zlé úmysly a štěkali jako o život. Sofie jejich zoufalý štěkot uslyšela a pochopila, že jde o volání o pomoc. Rozhodla se je zachránit. Na kouzelných saních prolétla zasněženým lesem až k černokněžníkově chatrči. Srdce jí bušilo, ale odhodlání ji hnalo vpřed.

Po několika chvílích špehování zjistila, že klíč k uvězněným psům je schovaný v tajné komnatě chatrče. Riskla vše a vloupala se dovnitř, aby klíč našla. Když jej objevila za starým obrazem, rychle se vrátila k uvězněným psům a osvobodila je.

Společně unikli černokněžníkově chatrči na kouzelných saních, než se zlý čaroděj probudil. Když přistáli v bezpečí doma, slunce vysvitlo na nový den a zvěst o Sofiině hrdinském činu se rychle roznesla po celém království.

Sofie se stala místní hrdinkou a Max a Luna se stali jejími nejlepšími přáteli. Společně prožívali mnoho dobrodružství na kouzelných saních, které je vedly přes zasněžené pláně, temné lesy i vysoké hory. Všude, kam přišli, šířili radost a pomáhali těm, kteří to potřebovali. Sofiina láska ke zvířatům a její odvaha se staly inspirací pro ostatní obyvatele vesnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Pro děti
Pro koho: Dítě
Orientace: Na šířku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).