Holící strojek s kovovou rukojetí - černý

575 Kč
Do 6 dnů
Můžeme doručit do:
4.10.2021

Kovový holící strojek na double edge žiletky. Ergonomický, vhodný i pro začátečníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambaw Holící strojek s kovovou rukojetí

Skvělá bezplastová alternativa ke klasickým holícím strojkům. Široká rukojeť z kovu dovoluje pevný úchop a je vyrobena tak, aby vyhovovala jak mužům, tak ženám.

Holení – většina z nás to dělá. Miliardy plastových holítek, holících strojků a výměnných nástavců jsou ročně vyhozeny. Řadu částí nelze recyklovat kvůli obsaženému kovu. Tradiční holící strojky jsou efektivní, zero waste alternativou, která se běžně používala před rozšířením jednorázových holítek. 

Tento pozdrav z minulosti se opět stává velmi populárním, protože je plně v souladu s reduced a zero waste konceptem. Balený v papíru, vytvořený tak, aby přečkal věky, tento holící strojek potřebuje měnit pouze kovovou žiletku, kterou jednoduše recyklujete do kovového odpadu, který je znovu využit a odpovídá konceptu cirkulární ekonomiky a domácnosti bez odpadu. Navíc jsou tyto náhradní žiletky velmi levné. 

Bambaw double edge holící strojky jsou ergonomické, pohodlně padnoucí jak mužům, tak ženám a designované tak, aby je zvládl obsluhovat i začátečník. Přesto je holení s tímto strojkem trochu odlišné od klasických plastových strojků, proto je k dispozici online manuál (stačí přečíst QR kód na obalu).

Do holítka pasují všechny klasické dvojité žiletky. Výrobce k holícímu strojku přikládá jednu Astra žiletku, v našem e-shopu naleznete i náhradní sadu žiletek. 

Výměnné žiletky lze jednoduše recyklovat do kovového odpad. Hlavice je z chromované mosazi.

Skvělá varianta kompletně bez plastu.

Samozřejmě vegan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Určení: pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: