Motivační bambusový kartáček - Teď je ten nejlepší čas (extra soft)

Neohodnoceno
Značka: Mobake
115 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Co takhle kartáček z udržitelného materiálu a ještě k tomu s krásnou inspirací? :) Slovenská firma Mobake takové má a tenhle model je se zněním: "Teď je ten nejlepší čas", protože žádný jiný moment než ten, co je teď, opravdu neexistuje. Nečekejme na vhodnější dobu a pusťme se do akce nyní :).

Tělo kartáčku je zdobené tradičním moravským vzorem Tělo kartáčku je z udržitelně pěstovaného bambusu, je opracované, hladké, padne dobře do ruky a navíc chrání dásně před podrážděním. Kartáčky jsou balené v krabičce z recyklovaného papíru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Jemnost: Extra soft

Barva štětin: bílá

Délka štětin: 10 mm

Hustota štětin: 85 - 95 štětinek na otvor

Materiál: Tělo: udržitelně pěstovaný bambus, Štětinky: DuPont tynex Nylon 6

Počet štětin: 3530

Rozměr: délka 19 cm

Tloušťka vlákna: 0,12 mm

Země původu: Navrženo a dogravírovano na Slovensku. Vyrobeno v Číně.

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je právem považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. V některých případech může růst až o 100 cm denně (běžně však o několik desítek cm) a je plně obnovitelnou surovinou. Pro jeho ošetřování se nepoužívají žádné chemické pesticidy ani jiné postřiky, neboť bambus sám při růstu produkuje antibakteriální látku zabraňující výskytu škůdců.

Bambus pro kartáčky, pouzdra a brčka Mobake pochází z volně rostoucích travin z provincie Če-ťiang. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Materiál: Bambus

Mobake je nová slovenská značka, která vznikla v roce 2016. Milují bambus v jeho ryzí přírodní podobě, jako my :). Najdete u nich bambusové motivační kartáčky, ano motivační. Mají na sobě napsané krásná motivační hesla. Dále mají bambusová brčka nebo třeba vatové tyčinky.