Plakát - Cesta je to, co nám přináší štěstí, ne cíl

131 Kč 206 Kč 339 Kč od 131 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní plakát - Cesta je to, co nám přináší štěstí, ne cíl. Dan Millman, Pokojný bojovník (Cesta pokojného bojovníka)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolikrát jsme si řekli: "Jenom kdybych už byl tam, kde chci být, tak bych byl šťastný." Ale když se konečně dostaneme na cílovou čáru, mnohdy zjistíme, že to, co nás opravdu naplňuje, nebylo o samotném cíli, ale o celé té cestě.

Každý den je novou cestou a každý krok, kterým se posouváme kupředu, je takovým malým úspěchem. Cesta nám přináší zážitky, zkušenosti, nové učení nebo i objevování slepých cest. Ať už se jedná o cestu k našemu cíli nebo jen o každodenní rutinu, můžeme si užít každou chvíli a najít v ní radost a hlubší smysl.

Když se zaměříme jen na cíl, můžeme si připadat ztracení, protože vidíme jen to, co máme ještě před sebou. Ale když se zaměříme na cestu, můžeme si vychutnat každý okamžik, najít v něm krásu a překonávat překážky s vědomím, že každý krok nás přibližuje k našemu cíli.

Tak si užij každý krok na své cestě a věř si, že dokážeš překonat cokoliv. Ať už je to těžké nebo snadné, každý krok tě posouvá vpřed. A když se dostaneš na cílovou čáru, uvědomíš si, že štěstí se neukrývá jen v samotném cíli, ale především v cestě, kterou jsi podstoupil, aby ses tam dostal.

Kvalitní plakát - Cesta je to, co nám přináší štěstí, ne cíl.

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspirace
Zaměření: Inspirace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: