Motivační plakát - Dnes udělám to nejlepší, co dovedu

133 Kč 206 Kč 351 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.10.2023 11.10.2023 11.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát - Dnes udělám to nejlepší, co dovedu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se ráno probudíme, můžeme mít někdy pocit, že před námi leží nekonečný seznam úkolů a povinností. V takových chvílích se můžeme cítit zahlceni a přemýšlet, jak to všechno zvládneme. A právě v těchto okamžicích je důležité si připomenout: "Dnes udělám to nejlepší, co dovedu."

Tato věta nám může pomoci najít si správnou perspektivu na den, který máme před sebou. Místo toho, abychom se soustředili na všechny úkoly, které musíme splnit, zaměříme se na to, abychom udělali vždy to nejlepší, co dovedeme. To znamená, že se budeme soustředit na kvalitu naší práce, nikoli na množství.

Když se rozhodneme dnes udělat to nejlepší, co dovedeme, přebíráme zodpovědnost za své jednání. Nezáleží na tom, jestli je náš úkol malý nebo velký, důležité je, že se ho budeme snažit zvládnout co nejlépe. Budeme se snažit být přesní, vynikající a efektivní. A tím, že budeme pracovat naší nejlepší schopností, budeme naši práci dělat s větší chutí a nadšením.

Když si každý den připomeneme, že uděláme to nejlepší, co dovedeme, získáme více sebedůvěry a sebevědomí. Budeme si uvědomovat, že naše práce má hodnotu a že jsme schopni udělat pozitivní rozdíl. A to nás bude motivovat k dalším činům.

Motivační plakát - Dnes udělám to nejlepší, co dovedu

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Afirmace
Zaměření: Afirmace, Inspirace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: