Motivační plakát - Jsi silnější, než si myslíš

133 Kč 206 Kč 339 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát - Jsi silnější, než si myslíš

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věříš v sebe a ve svou sílu? Možná si myslíš, že nejsi dost silný na to, abys zvládl všechny překážky, které ti přináší život. Možná se ti zdá, že tvé problémy jsou příliš velké a tvoje schopnosti příliš malé. Ale to není pravda.

Možná se cítíš slabý a zranitelný, ale tvá síla je uvnitř tebe. Zvládneš cokoliv, co si stanovíš za cíl. Stačí jen věřit v sebe a své schopnosti. Tvůj vnitřní hlas ti možná říká, že to nezvládneš, ale ty máš moc ho zastavit a nahradit ho pozitivními myšlenkami.

Nauč se posilovat svou vnitřní sílu. Najdi v sobě odvahu a víru v sebe sama. Snaž se být optimistický a pozitivní. Pokud si věříš a máš pevnou vůli, dokážeš překonat překážky a dosáhnout úspěchu.

Možná ti bude trvat trochu času, než najdeš svou sílu a pevnou vůli. Ale nevzdávej to. Pracuj na sobě každý den a věř, že jsi silnější, než si myslíš. Vyzkoušej nové věci, nauč se nové dovednosti a neboj se riskovat. Tvá síla a sebevědomí se budou postupně zvyšovat.

Až si příště budeš myslet, že nezvládáš něco, vzpomeň si na to, že jsi silnější, než si myslíš. Věř v sebe a dokážeš cokoliv, co si stanovíš za cíl.

Motivační plakát - Jsi silnější, než si myslíš

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motivace
Zaměření: Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: