Re-Sack 3pack - sáčky na ovoce, zeleninu a pečivo 3ks (38 x 28 cm)

250 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Chcete se přiblížit bezobalovému nakupování? Pak je toto trojdílné balení sáčků Re-Sack stvořené přímo pro Vás :). Nejen, že se díky nim vyhnete jednorázovým sáčkům, ale také budete mít dobrý pocit, protože sáčky jsou kompletně z biobavlny. Mají nejvyšší certifikát kvality - GOTS - standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Počet v balení: 3ks - 2x Net (síťovkový styl), 1x Voila (na chleba)

Materiál: 100% biobavlna

Nosnost: několik kilogramů

Rozměry: 38 x 30 cm

Váha: 150 g

Země původu: Indie

Sáčky Net jsou průhledné a vhodné především na ovoce a zeleninu. Sáček Voile je vyrobený z jemného plátna, takže ho můžete dobře použít i třeba na pečivo. Bez problémů na ně přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - jsou pratelné :).

Proč jsou Re-Sacky tak skvělé

Všechny Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů a to jak z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčky na potraviny
Materiál: biobavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pytlíky Re-Sack spatřily světlo světa v roce 2010. Sjoerda van der Helma štvalo to množství jednorázových sáčků všude kolem a chtěl vytvořit něco dlouhodobě udržitelného a ekologického. Pytlíky jsou tedy vyrobeny ze 100% biobavlny s certifikátem GOTS.

Vzít pytlík a doma vyhodit do koše a tak stále do kola? Pojďme tenhle návyk změnit. Pojďme si nosit svoje pytlíky :).

Proč biobavlna? Běžná bavlna je nejsprejovanější plodinou na světě :(. Používají se na ní chemikálie zakázané při pěstování plodin a je zpracovávaná za použití dalších mnoha toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s vaší pokožkou. Škodí lidem, zvířatům a samozřejmě i planetě.