Regenerační sprchový gel 250 ml

Neohodnoceno
Značka: OnlyBio
169 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2020

Chcete se s klidným svědomím rozmazlovat a zároveň si péči dopřávat šetrně? Sprchový gel OnlyBio garantuje 99 % čistě přírodních a zároveň lokálních surovin. Staví na jedinečné technologii biorafinace surfaktinu z řepky (který výrobce používá jako první na světě), který má přirozeně mycí a čistící účinky a antiseptický efekt. Zaručuje tak prvotřídní kvalitu, kterou dokládá certifikací od EcoCert - Cosmos Natural, i pro ty nejnáročnější uživatele a to v plném souladu s přírodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých.

U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů.

Složení: Aqua, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride (chlorid sodný neboli sůl), Sodium Surfactine, Helianthus Annuus (Sunfower) Seed Oil (slunečnicový olej), Parfum (přírodní vůně), Citric Acid (kyselina citronová), Potassium Sorbate (sorban draselný), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Limonene, Linalool

Skleněné obaly:OnlyBio se snaží být udržitelní ve všech částech celého výrobního i distribučního procesu. Nejen, že stále makají na zdokonalování technologií šetřících vodu i energii a využívají průmyslový odpad. Moc dobře jsou si vědomi, že kvalitní obsah není všechno a vymakali i formu. Kosmetické přípravky řady OnlyBio pro dospělé jsou totiž baleny do skleněných lahví (kromě pumpičky). Sklo je 100% recyklovatelné a tedy mnohem šetrnější než plastové.

Jak správně použít?

Naneste malé množství přípravku přímo na pokožku, napěňte a opláchněte čistou vodou.

Země výroby: Polsko

Certifikát Cosmos Natural zaručuje:

  • nepřítomnost GMO (organismů, jejichž genetický materiál (tedy DNA, příp. RNA u RNA virů) byl úmyslně změněn, a to způsobem, kterého se nedosáhne přirozenou rekombinací)
  • splnění přísných omezení toxicity a požadavků biologické rozložitelnosti
  • obsažená voda splňuje hygienické normy
  • minerály a složky minerálního původu jsou přírodního charakteru a jsou upraveny nanejvýš jednoduchými chemickými reakcemi;
  • je povoleno pouze omezené množství konzervantů a jiných látek a je pravidelně přezkoumáváno, zda nejsou dostupné přijatelnější alternativy
  • produkty ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech
  • pokud je obsažen palmový olej nebo jeho deriváty, pak musí mít certifikaci udržitelnosti
  • pro distribuci jsou využívány recyklovatelné obalové materiály

Certifikáty: ECOCERT Cosmos Natural, Vegan Society

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové gely
Certifikát: Vegan Society, Cosmos Natural