Magnesiový gel pro klouby a svaly - 150 ml

419 Kč
Do 6 dnů
Můžeme doručit do:
4.10.2021

Magnesiový gel pro klouby a svaly poskytuje nezbytný hořčík v jednoduché a pohodlné aplikaci. Je určen pro přímou aplikaci na klouby a svaly, aby podpořil jejich relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnesiový gel pro klouby a svaly, 150 ml

Magnesiový (hořčíkový) gel poskytuje postupné uvolňování hořčíku, proto je ideální pro použití během cvičení i po něm.

Vysoce koncentrované složení, ideální pro ty, kteří chtějí rychle a efektivně zvýšit hladinu hořčíku v těle. Jedna čajová lžička gelu dodá tělu 500 mg chloridu hořečnatého.

Cílená aplikace je ideální pro použití na klouby a svaly. Po aplikaci a vmasírování do pokožky se začne gel okamžitě vstřebávat, čímž napomáhá relaxaci a celkové pohodě.

Chlorid hořečnatý - Zechstein pochází z přírodního zdroje, hluboko z nitra zemské kůry. Je chráněn před lidskými škodlivinami více než 250 milionů let, čímž je zaručena jeho kvalita a čistota.

  • Objem: 150 ml 

  • Koncentrace: 30%

  • Účinná látka: chlorid hořečnatý

  • Vstřebávání testováno: Univerzitou Cardiff ve Spojeném království

Význam magnesia pro lidské tělo

Magnesium (hořčík) je pro lidský organismus důležitý hned v několika ohledech: pomáhá tělu podporovat normální funkce, udržovat zdravé kosti a zuby, ale i správné fungování nervového systému. Také pomáhá zlepšovat odpočinek a zotavení tím, že přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, k rovnováze elektrolytů a podporuje normální energetický metabolismus.

Jak se Magnesiový gel pro klouby a svaly používá?

Naneste malé množství o velikosti hrášku a vmasírujte do pokožky, abyste stimulovali vstřebávání. Ideální doba na aplikaci je po sprše či koupeli, protože pokožka je teplá a póry jsou rozšířené, což usnadňuje vstřebávání. Nanášejte kdekoliv na tělo, ale vyhýbejte se kontaktu s citlivými místy, jako jsou oči. Ideální pro použití na klouby a svaly. Aplikujte dle potřeby.

Vhodné pro:

  • všechny věkové skupiny,
  • pro těhotné a kojící ženy,
  • vegetariány,
  • vegany.

Žádné kontraindikace s léky na předpis.

Složení:

Koncentrovaný roztok hexahydrátu chloridu hořečnatého Zechstein Inside® (30% koncentrace), hydroxypropylškrob fosfátu*. *Želírovací prostředek. (Přirozeně získaný škrob upraven tak, aby pracoval v roztoku s vysokým obsahem soli.) 1 ml gelu poskytuje minimálně 100 mg optimálně vstřebatelného elementárního hořčíku. 

Upozornění:

Při prvním použití můžete pocítit mírné brnění. To může naznačovat nízkou hladinu hořčíku a je výsledkem vysoké rychlosti vstřebávání hořčíku přes póry. Při pravidelném používání to přejde. Jelikož ke vstřebávání dochází okamžitě, po vmasírování lze pokožku osušit. Pouze pro vnější použití. Zamezte styku s očima. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

Skladování:

Po otevření skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ekologické balení:

Lahvička je vyrobena z rostlinného zeleného polyetylenu (PE). Jedná se o plast pocházející z cukrové třtiny, jehož výroba je uhlíkově negativní.

Značka BetterYou a přírodní zdroje:

BetterYou Zechstein Inside® chlorid hořečnatý pochází z přírodního zdroje, hluboko z nitra zemské kůry. Je chráněn před lidskými škodlivinami více než 250 milionů let, čímž je zaručena jeho kvalita a čistota.

Vyrobeno ve Spojeném království. Nikdy netestováno na zvířatech.

Bez derivátů palmového oleje:

Tento produkt byl certifikován The International Palm Oil Free Certification Trademark (POFCAP) jako „palm oil and palm oil derivative free“ (bez obsahu palmového oleje a jeho derivátů). 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hořčík
Určení: unisex
Forma produktu: gel
Obsah: 150 ml
Druh vitamínu: Hořčík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BetterYou je britská inovativní společnost zabývající se přírodním zdravím. Specializuje se na doplnění rostoucího počtu nedostatkových klíčových živin ztracených díky naší dramaticky se měnící stravě, životnímu stylu, ale i intenzivnímu zemědělství. 

BetterYou roste, závazek a vášeň pro vývoj výjimečných přírodních doplňků zdraví zůstává ale stále podstatným základním kamenem značky.

Všechny výrobky na našem e-shopu jsou samozřejmě vegan.

BetterYou nejde pouze o kvalitní vitamínové preparáty, ale i o dopady na životní prostředí. Na první pohled by se mohlo zdát, že obaly jsou z běžného plastu a jde o jednorázový nově vzniklý odpad. To je omyl. Obaly jsou vyrobeny z odpadu vyloveného z moře (70 %) a z plastového odpadu (30 %).