Obraz na plátně - Orel bělohlavý na lovu

920 Kč 1 113 Kč 1 392 Kč od 920 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023 2.6.2023 2.6.2023 Zvolte variantu

Hledáte dokonalý způsob, jak ozdobit svůj domov nebo kancelář? Co takhle obraz na plátně s nádherným orlem bělohlavým v divoké přírodě? :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prožijte okouzlující zážitek z přírody přímo ve svém obývacím pokoji s naším kvalitním obrazem, který zobrazuje impozantního bělohlavého orla  uprostřed divoké přírody.

Toto mistrovské dílo vyvolává nejen silné pocity svobody a neohrožené zvířecí síly, ale také vás na okamžik vtáhne do této nádherné scenerie. Nechte se unést a přiveďte kousek divočiny do svého domova s tímto úchvatným obrazem.

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.


Moderní a umělecké obrazy na stěnu či zeď. Tisk na plátno s potiskem designů, reprodukcí a fotografií. Nádherné dekorace interiéru vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo dětského pokoje či pracovny.

Ze života orla

Orli bělohlaví se vyskytují po celé Severní Americe a daří se jim v různých biotopech, například v pobřežních oblastech, na řekách a jezerech. Jsou známí svým nápadným vzhledem, bíle opeřenou hlavou, tmavě hnědým tělem a impozantním rozpětím křídel. Tito ptáci jsou také symbolem svobody, známí svým stoupavým letem a akrobatickými kousky.

Potrava orla bělohlavého se skládá především z ryb, takže jsou díky svým ostrým drápům a silnému zobáku zkušenými rybáři. Jsou také oportunističtí lovci, loví vodní ptáky, drobné savce, a když se naskytne příležitost, sbírají i mršiny. Jejich neuvěřitelný zrak, který je podle odhadů čtyřikrát až osmkrát ostřejší než zrak člověka, jim umožňuje rozpoznat kořist na velkou vzdálenost.

Důležitým aspektem života orla bělohlavého ve volné přírodě je hnízdění. Tito dravci se páří na celý život a jejich dovednosti při stavbě hnízda jsou skutečně pozoruhodné. Orli bělohlaví si stavějí mohutná hnízda z klacků vystlaná měkčími materiály, jako je tráva a mech. Tato hnízda jsou často používána opakovaně a rozšiřována rok co rok.

V období hnízdění orlů bělohlavých probíhají úchvatné námluvy, při nichž pár předvádí složitou vzdušnou akrobacii. Po snesení vajec se oba rodiče dělí o inkubaci a péči o potomstvo, malé orlíky. Mláďata opouštějí hnízdo přibližně po 12 týdnech.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Příroda
Zaměření: Příroda, zvířata
Orientace: Na šířku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).