Kontakty

Pro kontaktování prosím využívejte email: info@feelhappy.cz

Eshop provozuje:

Pure Inspiration s.r.o. 
IČO: 04530641
Pod Školou 2270/15, 
400 11 Ústí nad Labem
Neplátce DPH
 

Za webem FeelHappy.cz se skrývá eshop s kvalitními a unikátními produkty převážně od českých či evropských výrobců. Snažíme se vybírat dodavatele velmi poctivě. Pokud je produkt z dálky, musí mít jinou přidanou hodnotu. Nestačí, aby pěkně vypadal. Důležité je, jaká jeho ekologická stopa, zda se dá recyklovat a jak dlouho je možné ho používat (nejradši mám produkty na doživotí :D).

Všechno zboží na webu je bez živočišných složek. Vybíráme kvalitní a ekologické materiály. Najdete tu korek, kokos nebo třeba biobavlnu :). Zboží balím do papírových sáčků či krabic (snažím se vyhnout plastu), případně znovu použiji materiál, který mi už někdo poslal.

Za eshopem se "skrývají" dva lidé, kteří chtějí dělat, co je baví a rádi rozdávají kolem sebe radost, ale zajímá je zároveň i ekologie, udržitelnost i veganství. 

petrpetr02

Petr Havránek
feelhappy.cz

Něco málo o mně: Baví mě, když dělám něco, co má smysl a zároveň to má přidanou hodnotu (jo a pokud je to barevný, je to ještě lepší :D). Barvy jsou pro mě tak trochu synonymem radosti. Na internetu mě najdete i za projektem Každý den s citátem.

Druhým člověkem, který mi pomáhá s domlouváním velkoobchodních dodavatelů je kamarádka Wanda Nováková.