Kontakty

Pro kontaktování prosím využívejte email: info@feelhappy.cz

Pro osobní odběry mám domluvené odběrné místo v Mokoshopu na adrese: Na Rozcestí 2, 190 00, Praha 9. Objednávku je nutné mít uhrazenou předem a vyčkat nejdříve na potvrzení pro odběr.


Eshop provozuje:

Pure Inspiration s.r.o. 
IČO: 04530641
Pod Školou 2270/15, 
400 11 Ústí nad Labem
Neplátce DPH
 
Na této adrese je pouze sídlo společnosti, nikoliv prodejna či prodejce.

Za webem FeelHappy.cz se skrývá eshop s kvalitními a unikátními produkty převážně od českých či evropských výrobců. Snažíme se vybírat dodavatele velmi poctivě. Pokud je produkt z dálky, musí mít jinou přidanou hodnotu. Nestačí, aby pěkně vypadal. Důležité je, jaká jeho ekologická stopa, zda se dá recyklovat a jak dlouho je možné ho používat (nejradši mám produkty na doživotí :D).
 

Všechno zboží na webu je bez živočišných složek. Vybíráme kvalitní a ekologické materiály. Najdete tu korek, kokos nebo třeba biobavlnu :). Zboží balím do papírových sáčků či použitých krabic (snažím se vyhnout plastu). Nejraději však znovu použiji materiál, který už byl použit. Nesnažím se, aby balíčky vypadaly za každou cenu krásně na pohled. Raději krabice seříznu, kde se dá, abych neposílal vzduch sem a tam. Podstatné pro mě je, abychom pomohli planetě, a té je v celku jedno, jak co vypadá, podstatné je, jak moc ji to zatěžuje.

Za eshopem se "skrývají" dva lidé, kteří chtějí dělat, co je baví a rádi rozdávají kolem sebe radost, ale zajímá je zároveň i ekologie, udržitelnost i veganství. 

petrpetr02

Petr Havránek
feelhappy.cz

Něco málo o mně: Baví mě, když dělám něco, co má smysl a zároveň to má přidanou hodnotu (jo a pokud je to barevný, je to ještě lepší :D). Barvy jsou pro mě tak trochu synonymem radosti. Na internetu mě najdete i za projektem Každý den s citátem - Myšlenka v kapse.

Druhým člověkem, který mi pomáhá s eshopem je kamarádka Wanda Nováková.