Časté otázky

 

Jaká je doba doručení?

Standartní doba doručení u obrazů, triček, plecháčků je 4-5 prac. dnů. Ve výjimečných případech může být 6-7 prac. dnů. Pokud potřebujete produkty doručit do určitého data, určitě nám hned napište, abychom o tom dopředu věděli.

Jaké druhy dopravy nabízíte?

Nabízíme Zásilkovnu s doručením do Z-Boxu, výdejního místa nebo na adresu. Pro větší produkty jako jsou obrazy pak nabízíme dopravu PPL a pro největší TopTrans.

Proč u některých produktů nejde zvolit Zásilkovna?

Zásilkovna má maximální omezení pro větší rozměry. Proto u větších obrazů na plátně je možné zvolit pouze PPL, případně TopTrans.

Nabízíte dopravu zdarma?

Ano. Nakoupíte-li za 2000 korun a více, máte od nás v Česku dopravu zdarma.

Nabízíte dobírku?

Dobírku nenabízíme, protože vyrábíme produkty až na základě objednávky a někteří zákazníci si bohužel dobírky nevyzvednou a nám by zboží zůstávalo na skladě. Nabízíme platbu kartou, převodem a další druhy online plateb.

Posíláte i na Slovensko?

Ano. Na Slovensko využíváme dopravce Zásilkovnu i TopTrans, takže jakýkoliv produkt z naší nabídky můžete objednat i na Slovensko. Nech sa páči.

Máte garanci vrácení peněz?

Pokud budete s produktem natolik nespokojení, že ho budete chtít vrátit, tak nám ho pošlete zpátky a my vám vrátíme peníze. Vše řešíme individuálně. Určitě se nám ozvěte, pokud bude cokoliv v nepořádku. Napravíme!

Jaké jsou zkušenosti dalších nakupujících?

V sekci hodnocení si můžete přečíst recenze dalších nakupujících.

Jak pověsit obraz na plátně?

Pověšení je velmi snadné. Naše obrazy jsou dodány s háčkem k zavěšení, takže stačí připravit do zdi hřebík či skobu a pak už jen obraz zavěsit.

Lze zvolit i jiný formát obrazu, který nemáte v nabídce?

Ano, určitě nám dejte vědět a vymyslíme to :).

Umíte vytvořit design obrazu na míru?

Umíme, napište nám, o co by šlo a vymyslíme to.

 

Nenašli jste odpověď?

Napište nám na info@feelhappy.cz, rádi vám zodpovíme jakoukoliv otázku.