O nás

Jak vzniklo Feel Happy, na kterém se právě teď nacházíte?

Byla středa 13. dubna 2022. Zrovna jsem dotančil na jednom společném setkání a chystal jsem se domů. V duchu jsem si říkal, že by bylo pěkné, kdyby někdo jel směrem do Strašnic a svezl mě autem, abych se nemusel harcovat 50 minut pražskou noční MHD. Asi deset vteřin potom, co se mi prohnala hlavou tahle myšlenka, se ve skupince lidí opodál ozval hlas: "Jedu do Strašnic, kdyby někdo chtěl svézt."

Moc mě potěšilo, že jsem měl svezení, ale tehdy jsem ještě netušil, že tohle setkání nebude jen o svezení autem. Ten krásný dubnový večer se totiž začal psát zbrusu nový příběh e-shopu Feel Happy, nejlepšího a nejkrásnějšího projektu, který jsem kdy tvořil.

S Adamem jsme se ještě cestou autem, kdy jsem se s ním poprvé setkal a zjistil, že se dlouhodobě profesionálně věnuje grafice, domluvili. Přesně takového člověka jsem totiž právě hledal, ideálně ne jako zaměstnance nebo freelancera, ale jako parťáka do podnikání.

O pár týdnů později se náš sen o spuštění nového e-shopu s vlastními krásnými, kvalitními produkty začal postupně stávat skutečností.

Teď už jsou to skoro dva roky a my stále dál rozvíjíme tuto naší společnou radost. :)

Petr

Vítejte ve světě Feel Happy!

Jsme Adam a Petr. Máme chuť dělat lidem radost tím, co nám jde nejlépe.

Feel Happy je místo, kde najdete jedinečné a originální produkty, které vám i vašim blízkým zlepší náladu a přinesou inspiraci. Nabízíme široký výběr designů, které najdete na obrazech, plakátech, tričkách, hrncích, plecháčcích....

Našim posláním je dělat lidem radost přímo u nich doma, zkrášlovat jejich domovy a šatníky. Jsme přesvědčeni, že i malé věci mohou mít velký dopad na náš život, a proto pečlivě vybíráme každý produkt, který zde naleznete.

Pokud se nám povede zlepšit váš den, tak vlastně i malinko zlepšujeme i váš život a to je přece skvělé :). Každý dobrý skutek a každá laskavost se počítá.