O nás

Co Vám přinášíme?

Kvalita

Kvalita je jednou z našich nejdůležitějších hodnot a dáváme si na ní opravdu velmi záležet.

  • Špičkové rozlišení - Připravujeme tisková data s živými barvami ve špičkovém rozlišení, což nám umožňuje nabízet i dvoumetrové obří velkoformátové obrazy s nádhernými, působivými detaily.
  • Syté barvy - Naše technologie tisku zajišťuje, že barvy jsou syté, ostré a vydrží dlouhá léta bez ztráty jasu.
  • Prémiové plátno - Obraz je natištěný na prémiovém bílém polyesterovém plátně, které je odolné a zároveň krásně podtrhuje barvy.
  • Odolný dřevěný rám - Rám je vyroben z trvanlivého a odolného dřeva, aby zachoval rovnost a odolal vlivům času. Chceme, aby Vám obraz sloužil nejen první den, ale narozdíl od jiných prodejců chceme, aby Vám obraz sloužil v plné kvalitě i za 10 let.

Naše výrobky jsou pečlivě vyrobeny tak, aby dělali Váš domov ještě krásnější a útulnější.

Originalita

Všechny produkty, které najdete u nás, nenajdete nikde jinde. Jdeme vlastní cestou a chceme nabízet opravdu zajímavé a unikátní designy, které sami tvoříme.

Lokální výroba

Naším přáním je mít výrobní úroveň kvality na fantastické úrovni. Proto vyrábíme ve skvělé tiskárně v Česku, za kterou klidně dáme ruku do ohně. Díky tomu můžeme garantovat opravdu špičkovou kvalitu. Zároveň tím můžeme podporovat místní ekonomiku. Věříme v podporu lokálních podniků a hrdě spolupracujeme s nejlepšími v oboru.

Kdo jsme?

Máme chuť dělat lidem radost tím, co nám jde nejlépe.

Feel Happy je místo, kde najdete jedinečné a originální produkty, které vám i vašim blízkým zlepší náladu a přinesou inspiraci. Nabízíme široký výběr designů, které najdete na obrazech, plakátech, tričkách, hrncích, plecháčcích....

Našim posláním je dělat vám radost přímo u vás doma, zkrášlovat  a zútulňovat každou místnost. Jsme přesvědčeni, že i malé věci mohou mít velký dopad na náš život, a proto pečlivě vybíráme každý produkt, který u nás naleznete.

Pokud se nám povede zlepšit váš den, tak vlastně i malinko zlepšujeme váš život a to je přece skvělé :).

Tým Feel Happy

Adam se věnuje přípravě tiskových dat tak, abyste dostali obrazy v nejlepší kvalitě. A garancí kvality je jeho desetiletá zkušenost samostatného grafika.

Petr se věnuje tvorbě a přípravě nových produktů, péči o zákazníky, komunikaci s výrobou.

Jak se začal psát příběh?

Byla středa 13. dubna 2022. Zrovna jsem dotančil na jednom společném setkání a chystal jsem se domů. V duchu jsem si říkal, že by bylo pěkné, kdyby někdo jel směrem do Strašnic a svezl mě autem, abych se nemusel harcovat 50 minut pražskou noční MHD. Asi deset vteřin potom, co se mi prohnala hlavou tahle myšlenka, se ve skupince lidí opodál ozval hlas: "Jedu do Strašnic, kdyby někdo chtěl svézt."

Moc mě potěšilo, že jsem měl svezení, ale tehdy jsem ještě netušil, že tohle setkání nebude jen o svezení autem. Ten krásný dubnový večer se totiž začal psát zbrusu nový příběh e-shopu Feel Happy, nejlepšího a nejkrásnějšího projektu, který jsem kdy tvořil.

S Adamem jsme se ještě cestou autem, kdy jsem se s ním poprvé setkal a zjistil, že se dlouhodobě profesionálně věnuje grafice, domluvili. Přesně takového člověka jsem totiž právě hledal, ideálně ne jako zaměstnance nebo freelancera, ale jako parťáka do podnikání.

O pár týdnů později se náš sen o spuštění nového e-shopu s vlastními krásnými, kvalitními produkty začal postupně stávat skutečností.

Teď už jsou to dva roky a my stále dál rozvíjíme tuto naší společnou radost. :)

Petr