Obraz na plátně - barevná puma (černý panter)

992 Kč 1 137 Kč 2 057 Kč 1 452 Kč 2 057 Kč 2 541 Kč 1 452 Kč 2 360 Kč 2 541 Kč od 992 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 8.6.2023 Zvolte variantu

Perfektní dekorace pro ty, kteří hledají nevšední designové řešení pro svůj domov. Obraz na stěnu - barevná puma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme revoluční mistrovské dílo, které vašemu interiéru dodá nejen divokost a sílu, ale i rafinovanou eleganci – moderní obraz na plátně zobrazující "černou" pumu, pantera, leoparda či jaguára, který vyniká na pozadí hluboké černi. Tento jedinečný umělecký poklad je ideální pro ty, kteří touží po nekonvenčním designovém řešení a nezapomenutelném vizuálním zážitku.

Kontrast barevné pumy a černého pozadí vytváří magický efekt, který zaujme každého, kdo do místnosti vkročí. Tento moderní obraz je více než jen dekorace – je to vyjádření smělosti a sofistikovanosti, které odráží váš jedinečný vkus.

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.


 

Tam někde daleko za skalnatými horami, kam už se vydává jen málokdo, žil jeden majestátní černý panter, který byl už nějakou dobu nemocný. 

Každému, koho potkal, vyprávěl, jak se proti němu vše spiklo, jakou hroznou nemoc má, že nemůže ani pořádně běhat a jeho dřívější síla a energie byla ta tam.

Celé týdny a měsíce hledal lék na svou nemoc, vyhledal pomoc nejlepších léčitelů a doktorů v zemi, ale zdálo se, že vůbec nic nezabírá a je v bezvýchodné situaci.

Jak šel čas, panter ztrácel naději, byl velmi slabý a vyčerpaný z dlouhé cesty a pomalu se vzdával a smiřoval se s tím, že je již nejspíš v cílové rovince svého života, přestože byl ještě relativně mladý.

Jednoho dne, zrovna když se cítil opravdu hrozně a jen ležel v trávě se zavřenýma očima, uslyšel v hlavě jemný hlas: "Buď silný, zvládneš to, jako jsi zvládl všechno předtím, tvá víra tě může uzdravit."

Myslel si, že je to jen nějaký přelud a tak tomu nevěnoval velkou pozornost, jenže týž den se hlas se stejnou zprávou ozýval znovu a znovu, tentokrát však silněji a důrazněji.

"Buď silný, zvládneš to, jako jsi zvládl všechno předtím, tvá víra tě může uzdravit."

Pantera to trochu zaskočilo. Nebyl zvyklý, že se mu v hlavě opakuje nějaké poselství, které předtím neznal. Nikdy dříve v nic pořádně doopravdy nevěřil, ale něco v tomto hlase se zdálo tak skutečné, tak realistické. Zhluboka se nadechl a rozhodl se, že tenhle hlas poslechne.

Začal se každý den modlit k jakékoliv božské bytosti a prosit ji o sílu a vedení. Začal si dokola v duchu opakovat větu: “Má víra mě uzdravuje, každým okamžikem jsem zdravější.”

Říkal si, že nemá co ztratit a soustředil se, aby si svou novou mantru opakoval, kdykoliv je to jen možné. Pořád dokola a dokola, znovu a znovu. Představoval si při tom, jak opět běhá v plné síle po loukách a závodí s ostatními pantery.

Uvěřil, že cesta k uzdravení může vést skrze jeho stav mysli. Pustil se do meditace a soustředil se na sílu své víry. Zkrátka začal opravdu věřit a místo hledání pomoci venku se soustředil na své nitro.

Po několika dnech opakování své mantry a pravidelných meditacích se začal cítit o trošku lépe. Byl to pro něj naprosto zásadní moment. Dostal totiž důkaz, že je na správné cestě.

Jak pokračoval, pomalu se mu navracela jeho původní síla a nemoc začala sice pomalu avšak jednoznačně ustupovat. Uběhlo několik měsíců a panter se postupně zcela uzdravil. A moc dobře si uvědomoval, že to byla jeho víra, která mu pomohla vše překonat.

Od té doby se panter držel své víry a používal ji, kdykoli potřeboval sílu a uzdravení. Byl navždy vděčný za sílu své víry, sílu svých myšlenek a připomnělo mu to, že když věříte a vytrváte, je možné všechno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Černí panteři
Zaměření: zvířata
Pro koho: Žena, Muž, Dítě
Kam umístit: Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj
Textová inspirace: Ne
Tvar: Čtverec
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 22.12.2022
velice spokojená
PH Avatar autora Petr Havránek (Administrátor) 5.5.2023
Děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi :)

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).