Plakát - Stáváš se navždy zodpovědným. Malý princ (Siluety)

Novinka
Značka: FeelHappy
182 Kč 236 Kč 436 Kč 581 Kč 726 Kč od 182 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 Zvolte variantu

Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. Antoine de Saint-Exupéry, Malý princ - Inspirativní designový plakát na zeď

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento hluboký citát od Antoine de Saint-Exupéry z jeho mistrovského díla Malý princ nás přivádí k silnému poselství o zodpovědnosti, lásce a přátelství. Zde si připomeňme, jak Malý princ, při svých dobrodružstvích na asteroidu B-612 a cestách mezi planetami, rozvíjí jedinečný vztah s liškou, která se stane jeho blízkou přítelkyní.

Stejně jako Malý princ a liška, i my se stáváme zodpovědnými za ty, k nimž si vytváříme silné pouto. Tyto vztahy mohou zahrnovat naše přátele, rodinu nebo dokonce i naše domácí mazlíčky.

Tento citát také odkazuje na růži, kterou Malý princ pěstuje na svém asteroidu. I když růže zpočátku způsobuje Malému princi smutek, později si uvědomí, že se stala neoddělitelnou součástí jeho života, protože ji ochočil a stává se zodpovědným za ni. Jeho zkušenost nás vede k uvědomění, že jedinečná krása a hodnota někoho nebo něčeho je často skryta pod povrchem a odhaluje se pouze našemu srdci.

Citát nám připomíná, že zodpovědnost za to, koho nebo co milujeme, je klíčovou součástí lidských vztahů a náš život se stává bohatším díky těmto silným poutům. Stejně jako Malý princ, který prožil dobrodružství mezi planetami, králi, lampařem a obchodníkem s pilulkami, i my se rozvíjíme a nacházíme smysl života ve vztazích s ostatními a ve zodpovědnosti, kterou přijímáme za naše blízké.

 

Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.

Antoine de Saint-Exupéry, Malý princ

 

Garance:

30 dní máte od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my vám vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • A0 - 200g plakátový papír
  • A1 - 200g plakátový papír
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2, A1, A0 do tubusu), aby se k vám dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u vás jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru ideálně na stěnu nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malý princ
Zaměření: Inspirace
Pro koho: Žena, Muž, Dítě
Kam umístit: Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: