ToDo list (úkolníček) - modrý

Kód: 7102
2 hodnocení
Značka: FeelHappy
91 Kč –53 %
todo vector03 modra stin
91 Kč –53 % 42 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Nemusíte všechny úkoly držet v hlavě. Tento úkolníček či To-Do list Vám snadno pomůže seskupit úkoly dne na jednom místě :). Budete mít přehled, co všechno zařídit či nakoupit.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motivační To-do list - Trhací blok slepený na horní straně

Počet listů: 50

Varianta: Modrá

Papír: 80g/m2

Rozměr: 70x190 mm

Vyrobeno v České republice.


Máte někdy pocit, že se vaše úkoly a povinnosti hromadí a vy se v nich ztrácíte? Že nevíte, kde začít a jak to všechno stihnout? Nezoufejte! S todo listem a správným plánováním se vám to podaří!

Jak využít to-do list k plánování projektů? Zkuste si rozdělit svůj projekt do menších kroků a ty pak zaznamenat na svůj todo list. Tak si můžete každý den odškrtávat splněné kroky a vidět postup své práce. Sledování postupu vám pomůže udržet si motivaci a tím i zlepšit svou produktivitu.

Todo list je také skvělý pro řešení problémů s termíny a deadliny. S todo listem můžete včas odhadnout, jak dlouho vám bude trvat každý úkol a jaké máte termíny. Tak se můžete plánovat tak, abyste všechny své úkoly stihli včas.

A co prioritizace? Je to klíčové slovo, které vám pomůže rozhodnout, co je pro vás nejdůležitější. Díky todo listu si můžete stanovit priority a plánovat svůj den tak, abyste se věnovali právě tomu, co je pro vás nejdůležitější.

Todo list také pomáhá udržovat vaši organizaci a denní rutinu. Můžete si na něj zaznamenat připomínky a sledovat, co jste již splnili a co vás ještě čeká. Tak se neztratíte v nepřehledných úkolech a budete mít dokonalý přehled.

Doplňkové parametry

Kategorie: ToDo listy a úkolníčky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: