Pokud se nehodláš změnit, život ti bude předkládat stále stejné lekce

Proč se mi tohle děje? To je snad dejavu?

Možná jste si podobné otázky někdy také položili, když se Vám nějaká životní lekce opakovala znovu.

Náš život se dá přirovnat k počítačové hře o různých úrovních. A dokud se v určité životní lekci dostatečně nepoučíme, a nezměníme svůj přístup, budeme jí dostávat stále dokola v různých obměnách.

A je jedno, zda se jedná o partnera, finance, práci nebo zdraví. My musíme začít u sebe, a něco změnit. Když budeme hledat pouze chyby venku, ale sami neprovedeme změnu, lekce nám budou chodit stejně, jako přes kopírák.

V práci chceme dostávat více peněz, ale přestože jsme jich vystřídali několik, máme stále stejně nebo dokonce méně. Je to proto, že očekáváme něco od druhých, ale sami na sobě nepracujeme, nerozvíjíme své schopnosti, nepracujeme na svých přednostech, neposouváme se - stojíme na místě a očekáváme, že se samo něco přihodí.

Tahle pasivita nás ochuzuje o nové úžasné vztahy, finance, příležitosti, partnery. Buďme více proaktivní, a pracujme sami na sobě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení