Malý kouzelník Erik - Plakát

169 Kč 230 Kč 363 Kč 484 Kč od 169 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu

Malý kouzelník Erik - Plakát s ilustrací malého chlapce, který se učí kouzlit s nově nalezenou hůlkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte kouzlo Erika, malého kouzelníka, který mění svět!

Tento jedinečný plakát zachycuje okamžik, kdy se Erik učí se starou opotřebovanou kouzelnou hůlkou na tajemném místě. Zamilujte se do jeho příběhu, jak se s hůlkou učí neuvěřitelná kouzla a používá je k pomoci lidem a přináší radost do jejich životů. Tento inspirativní plakát je ideálním dárkem pro malé milovníky magie a dobrodružství, přinese nádech kouzel do jejich pokojíčků. Nechte se unést Erikovo úžasným příběhem a dodejte interiéru špetku kouzelné atmosféry!

 

Garance:

30 dní máte od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my vám vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k vám dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u vás jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

 

Na kraji zapomenutého lesa, kde se tajemství plíží za každým stromem, žil malý kouzelník jménem Erik. Erik byl neobyčejný chlapec se zvláštním darem - měl schopnost kouzlit. Nebyl to však pouze jeho talent, který ho činil výjimečným, ale také jeho laskavé srdce, které ho vedlo k pomoci druhým a dělat svět lepším.

Erikovo dobrodružství začalo jednoho dne, když se ztratil v hlubokém lese, který obklopoval jeho vesnici. Přestože se snažil najít cestu zpět, zdálo se, že se stále více a více ztrácel v tajemném lese. Byl zmatený a unavený, když narazil na starobylou jeskyni, která byla pokryta mechem a vínem.

Zvědavost ho přivedla do jeskyně, kde našel starou, opotřebovanou kouzelnou hůlku ležící na podivném kamenném oltáři. Hůlka byla zdobena zvláštními symboly a záhadnými runami, které v něm vzbudily pocit, že drží něco neobyčejného a mocného.

Na chvíli se zdráhal, ale nakonec se rozhodl hůlku vzít s sebou, cítě, že by mu mohla pomoci najít cestu z lesa. Když se dotkl hůlky, cítil, jak se jeho tělo naplnilo energií a jeho mysl se rozšířila s novými znalostmi a schopnostmi.

Se získanou hůlkou se mu podařilo uniknout z lesa a vrátit se do vesnice. Tam začal studovat staré knihy a svitky o magii, které našel v místní knihovně, aby se naučil, jak ovládat nově získanou moc. Brzy zjistil, že jeho kouzla dokážou napravit to, co bylo zlomené, uzdravit to, co bylo nemocné, a přinést radost tam, kde byl smutek.

Erik trávil dny a noci procvičováním kouzel a zkoumáním možností, které jeho kouzelná hůlka nabízela. Nejdříve se soustředil na jednoduchá kouzla, jako bylo rozsvícení ohně nebo naplnění džberu vodou. Jakmile získal jistotu, začal se učit složitějším kouzlům, která mu umožnila vytvářet iluze, měnit tvar předmětů, dokonce ovládat prvky a hlavně pomáhat lidem.

Jednoho dne, když procházel vesnicí, Erik narazil na starou paní, která plakala nad svým zničeným domem po bouři. Erik neváhal ani vteřinu a vzal svou kouzelnou hůlku. Pomocí několika slov a mávnutím hůlky dokázal domov paní znovu postavit a vrátit jí radost do života.

Slovem o Erikových dobrech skutcích se brzy rozneslo po celém kraji a lidé z okolních vesnic začali hledat jeho pomoc. Erik neodmítal nikoho a s radostí pomáhal všem, kdo potřebovali jeho magii.

Jednou pomohl ztracenému děvčátku najít cestu domů, když si přál, aby se stromy naklonily a ukázaly jí správný směr. Jiný den zachránil zuboženou rodinu tím, že jim kouzlem zúrodnil pole, aby mohli sklízet bohatou úrodu a mít dostatek jídla.

Když Erik dorostl, stal se z něj velký kouzelník, který byl milován a vážen pro svou moudrost a laskavost. Jeho srdce zůstalo stejně čisté jako v dobách, kdy byl malým chlapcem s hůlkou v ruce.

Erikův příběh se stal legendou a připomínkou hodnoty pomoci druhým a dělat svět lepším. Lidé si navzájem vyprávěli jeho příběhy, které inspirovaly mladé i staré, a učily je důležitosti soucitu, laskavosti a spolupráce.

S každým rokem, který uběhl, se Erikovo jméno stávalo synonymem pro dobro a spravedlnost. Jeho kouzla byla stále silnější a jeho schopnosti pomáhat druhým stále větší. Lidé ze všech koutů země přicházeli, aby se učili od tohoto moudrého kouzelníka a přinesli jeho učení zpět do svých domovů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Pro koho: Dítě
Kam umístit: Dětský pokoj, herna
Orientace: Na šířku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: