Sofie mladá zachránkyně - Plakát

169 Kč 230 Kč 363 Kč 484 Kč od 169 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.10.2023 11.10.2023 11.10.2023 11.10.2023 Zvolte variantu

Sofie mladá zachránkyně - Plakát s ilustrací malé dívky, která na svých kouzelných saních dělá dobré skutky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám exkluzivní plakát s poutavým příběhem odvážné dívky jménem Sofie, která žila v zemi nekončící zimy. Toto dílo zobrazuje její zvláštní dar komunikace se zvířaty, kouzelné saně a dobrodružství s jejími nejlepšími přáteli, psy Maxem a Lunou. Společně s nimi prozkoumávala tajemný les, zachránila je z rukou zlého černokněžníka a stala se místní hrdinkou. Obraz představuje krásně zachycenou scénu ze Sofiina života, kdy ujíždí se psy na saních.

Zamilujte se do této jedinečné dětské ilustrace na plátně a nechte se unést Sofiiným příběhem, který bude pro vás i vaše děti zdrojem inspirace a zábavy. Nechte si tímto obrazem na plátně připomenout, že odvaha, láska ke zvířatům a hrdinství se skrývají v srdci každého z nás.

Příběh o záchraně psů Sofií si můžete přečíst níže.

 

Garance:

30 dní máte od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my vám vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k vám dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u vás jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

 

V zemi, kde nekončící zima pokrývala krajinu vrstvou sněhu, žila odvážná dívka jménem Sofie. Její zvláštní dar komunikace se zvířaty jí umožňoval navázat přátelství se všemi tvory, kteří žili v jejím zasněženém království.

Jednoho dne, když Sofie prozkoumávala tajemný les nedaleko vesnice, narazila na jeskyni skrytou mezi starými stromy. V jeskyni objevila kouzelné saně, pokryté vrstvou sněhu a zdobené jemnými vyřezávanými vzory. Když se jich dotkla, pocítila jejich zázračnou energii. Saně se staly jejím nejvěrnějším společníkem poté, co se je naučila ovládat pomocí kouzelného zaříkadla, které se jí zdálo ve snu.

Na okraji vesnice žil zlý černokněžník, který byl proslulý svými zlými činy. Lidé se ho báli a vyhýbali se mu. Jednoho dne unesl černokněžník dva psy, Maxe a Lunu, když si hráli v lese. Měl v plánu je sníst, protože věřil, že tím získá jejich sílu a oddanost.

Psi vycítili černokněžníkovy zlé úmysly a štěkali jako o život. Sofie jejich zoufalý štěkot uslyšela a pochopila, že jde o volání o pomoc. Rozhodla se je zachránit. Na kouzelných saních prolétla zasněženým lesem až k černokněžníkově chatrči. Srdce jí bušilo, ale odhodlání ji hnalo vpřed.

Po několika chvílích špehování zjistila, že klíč k uvězněným psům je schovaný v tajné komnatě chatrče. Riskla vše a vloupala se dovnitř, aby klíč našla. Když jej objevila za starým obrazem, rychle se vrátila k uvězněným psům a osvobodila je.

Společně unikli černokněžníkově chatrči na kouzelných saních, než se zlý čaroděj probudil. Když přistáli v bezpečí doma, slunce vysvitlo na nový den a zvěst o Sofiině hrdinském činu se rychle roznesla po celém království.

Sofie se stala místní hrdinkou a Max a Luna se stali jejími nejlepšími přáteli. Společně prožívali mnoho dobrodružství na kouzelných saních, které je vedly přes zasněžené pláně, temné lesy i vysoké hory. Všude, kam přišli, šířili radost a pomáhali těm, kteří to potřebovali. Sofiina láska ke zvířatům a její odvaha se staly inspirací pro ostatní obyvatele vesnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Pro koho: Dítě
Kam umístit: Dětský pokoj, herna
Orientace: Na šířku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: