Obraz na plátně - Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry

Novinka
Značka: FeelHappy
1 041 Kč 1 162 Kč 1 452 Kč od 1 041 Kč
Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Do 3-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023 2.6.2023 2.6.2023 Zvolte variantu

Inspirativní motivační obraz - Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Strach je přirozená lidská emoce, která nás chrání před nebezpečím a riskantním chováním. Avšak, v mnoha případech nás strach může brzdit v osobním či profesním růstu, neboť nás odrazuje od zkoušení nových věcí, učení se z chyb a dosahování plného potenciálu.

Je důležité si uvědomit, že prohry a neúspěchy jsou součástí života a že se z nich můžeme mnoho naučit. Skrze neúspěchy získáváme zkušenosti, které nás posouvají kupředu, pomáhají nám růst a stávat se silnějšími osobnostmi.

Abychom se nestali rukojmími strachu z prohry, musíme se naučit akceptovat, že ne každý pokus musí skončit úspěchem a to je v pořádku. Je třeba mít odvahu čelit neznámému, překonávat překážky a neustále hledat nové příležitosti k růstu. Místo toho, abychom viděli neúspěch jako konečnou zastávku, měli bychom ho vnímat jako dílčího průvodce na cestě k úspěchu.

V životě je důležité riskovat, protože právě takto posouváme své hranice a rozvíjíme schopnosti. Nezaměřujme se pouze na konečný výsledek, ale spíše na proces, který nás k němu dovede. Nikdo z nás není dokonalý, a právě proto je třeba čelit tomu vnitřnímu strachu z prohry a selhání, abychom se mohli využít naplno svůj potenciál ve hře zvané život.

Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!

Balení:

Váš nový obraz bude doručen v nejlepší možné kondici! Bude totiž pečlivě zabalen do "peřinky" - bublinkové fólie a pak do kvalitního kartonu, aby byl během přepravy maximálně chráněn před poškozením.

Parametry:

  • Plátno - Obraz je natištěný na vysoce kvalitním bílém polyesterovém plátně, jehož jedinečná povrchová úprava dává život každému odstínu a vytváří neuvěřitelně syté a zářivé barvy
  • Rám - Dřevěný rám se skrývá za elegantně napnutým plátnem, aby nikdy neodváděl pozornost od úchvatného díla, které na něm spočívá
  • 3D efekt - Potištěné boky obrazu vtahují pohled do hloubky díla a vytvářejí okouzlující 3D efekt, který eliminuje potřebu vnějšího rámu a umocňuje celkový dojem
  • Eko barvy - Na potisk jsou použity šetrné a ekologické barvy bez zápachu. Ty zaručí, že váš obraz bude bezpečný a nezávadný a i po letech bude vypadat stejně nádherně jako v den, kdy jste si ho poprvé vystavili.
  • Napnutí - Plátno je citlivě a pečlivě napnuto na dřevěný rám a uchyceno pomocí vysoce kvalitních spon, což zajišťuje precizní vzhled obrazu.
  • Zavěšení - Díky předem připevněnému háčku na zavěšení se můžete těšit na jednoduchou a bezproblémovou instalaci tohoto dechberoucího uměleckého díla ve vašem domově nebo kanceláři. Úsměv po zavěšení zaručen!

Doba doručení:

Obraz je poctivě a s nejvyšší mírou pečlivosti vyráběn v prověřené české tiskárně na základě objednávky. Výroba trvá 1-3 pracovní dny, takže u vás bude přibližně do 5 pracovních dnů.

Péče:

Obraz je vhodný pouze do interiéru! Vystavení slunci, dešti a dalším vlivům může způsobit nežádoucí blednutí barev a nevratné poškození obrazu. Při údržbě používejte pouze prachovku, nikoliv mokrý či vlhčený hadřík.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy Motivace
Orientace: Na výšku
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou FeelHappy najdete naše vlastní produkty, které vytváříme s radostí, láskou a vášní, tak aby se líbily jak nám, tak i Vám :).