Co Vám přinášíme?

Kvalita

Kvalita je jednou z našich nejdůležitějších hodnot a dáváme si na ní opravdu velmi záležet.

  • Špičkové rozlišení - Připravujeme tisková data s živými barvami ve špičkovém rozlišení, což nám umožňuje nabízet i dvoumetrové obří velkoformátové obrazy s nádhernými, působivými detaily.
  • Syté barvy - Naše technologie tisku zajišťuje, že barvy jsou syté, ostré a vydrží dlouhá léta bez ztráty jasu.
  • Prémiové plátno - Obraz je natištěný na prémiovém bílém polyesterovém plátně, které je odolné a zároveň krásně podtrhuje barvy.
  • Odolný dřevěný rám - Rám je vyroben z trvanlivého a odolného dřeva, aby zachoval rovnost a odolal vlivům času. Chceme, aby Vám obraz sloužil nejen první den, ale narozdíl od jiných prodejců chceme, aby Vám obraz sloužil v plné kvalitě i za 10 let.

Naše výrobky jsou pečlivě vyrobeny tak, aby dělali Váš domov ještě krásnější a útulnější.

Originalita

Všechny produkty, které najdete u nás, nenajdete nikde jinde. Jdeme vlastní cestou a chceme nabízet opravdu zajímavé a unikátní designy, které sami tvoříme.

Lokální výroba

Naším přáním je mít výrobní úroveň kvality na fantastické úrovni. Proto vyrábíme ve skvělé tiskárně v Česku, za kterou klidně dáme ruku do ohně. Díky tomu můžeme garantovat opravdu špičkovou kvalitu. Zároveň tím můžeme podporovat místní ekonomiku. Věříme v podporu lokálních podniků a hrdě spolupracujeme s nejlepšími v oboru.