Jak se začal psát příběh?

13. dubna 2022 - datum, které v tomto příběhu hraje zásadní roli. Chladný, ale nádherný jarní večer v jednom zapadlém pražském domě se chýlil ke konci a já, s rytmem tance stále pulzujícím v žilách, jsem se chystal na dlouhou autobusovou cestu domů.

V duchu jsem si přál, aby mě někdo svezl směrem do Strašnic, abych se vyhnul hodinové cestě pražskou noční MHD z Modřan, která bývá plná hlasitých, divných, podnapilých i jiných překvapení. Sotva mi tahle myšlenka proběhla hlavou, asi o deset vteřin později, se ze skupinky lidí opodál ozval hlas: "Jedu do Strašnic, kdyby někdo chtěl svézt."

S radostí jsem přijal nabídku svezení, netušíc, že život má pro mě připraveno mnohem víc než jen pohodlnou cestu domů. V ten krásný dubnový večer se totiž začal psát zbrusu nový příběh e-shopu Feel Happy, nejlepšího a nejkrásnějšího projektu, který jsem kdy spolu tvořil.

S Adamem jsme se cestou autem, kdy jsme se poprvé setkali, dali do řeči a zjistil jsem, že se dlouhodobě profesionálně věnuje grafice. Byl přesně tím člověkem, kterého jsem hledal při rozjezdu nového projektu – ne jako zaměstnance nebo freelancera, ale jako parťáka do podnikání.

O pár týdnů později se náš sen o spuštění nového e-shopu s vlastními krásnými, kvalitními produkty začal postupně stávat skutečností.

Teď už jsou to více než dva roky a my stále dál rozvíjíme tuto naší společnou radost. :)

Petr