Motivační plakát - Dokážu cokoliv, co budu chtít!

133 Kč 206 Kč 363 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.10.2023 3.10.2023 3.10.2023 Zvolte variantu

Motivační plakát s afirmací na stěnu- Dokážu cokoliv, co budu chtít!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý z nás má obrovský potenciál, který může být použit k dosažení úspěchu a naplnění snů. Ať už je to cokoliv, co si přejeme, můžeme toho dosáhnout, pokud budeme mít správnou mentalitu a stanovíme si jasné cíle.

Může to být náročné, ale když se snažíme a věříme si, můžeme dosáhnout velkých věcí. Mnoho úspěšných lidí začalo s něčím malým a postupně se dostávali na vrchol. Byli si vědomi svého potenciálu a věřili si, že mohou dokázat cokoliv, co budou chtít.

Každý den máme příležitost udělat něco, co nás posouvá blíže k našim cílům. Můžeme zlepšovat své schopnosti, učit se nové věci a rozvíjet se. Ať už se jedná o kariéru, vztahy nebo cokoliv jiného, můžeme dosáhnout velkých věcí, když se snažíme a nevzdáváme se.

Někdy se může zdát, že jsou některé cíle neuskutečnitelné, ale věřte si a věřte v sílu svého potenciálu. Nezapomeňte, že i když cesta může být náročná, každý krok nás posouvá blíže k našim cílům. A když se podíváme zpět na své úspěchy, uvědomíme si, že jsme dokázali cokoliv, co jsme si přáli.

Takže věřte si a řekněte si: "Dokážu cokoliv, co budu chtít!" S tímto přístupem se můžete posunout blíže k naplnění svých snů a uspokojení svých ambicí. Ať už jste v jakékoli fázi svého života, nevzdávejte se a nezapomeňte, že svými činy můžete rozhodně mluvit hlasitěji než slovy.

Motivační plakát, který Ti bude připomínat Tvou sílu a sebehodnotu. Afirmace - Dokážu cokoliv, co budu chtít!

 

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Afirmace
Zaměření: Afirmace, Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: