Motivační plakát - Zvládnu to

133 Kč 206 Kč 351 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát na zeď - Zvládnu to

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvládnu to! Tahle dvě slova mají moc. Mají moc ovlivnit tvůj den, týden, měsíc nebo dokonce celý život. Jsou to slova, která tě mohou podpořit v každé výzvě a přinést ti pocit úspěchu.

Když si řekneš "Zvládnu to", uvědomuješ si, že jsi schopný překonat všechny překážky a dosáhnout svých cílů. Neznamená to, že to bude snadné, ale znamená to, že jsi odhodlaný a máš v sobě sílu to dokázat.

Mnohokrát se stává, že naše mysl nám připomene všechny překážky a důvody, proč bychom to neměli dokázat. Ale my víme, že jsou to jen výmluvy a že naše síla je větší než naše obavy.

Když řekneš "Zvládnu to", posiluješ svou vnitřní motivaci a sebedůvěru. Dokážeš se tak lépe soustředit na své cíle a najít způsob, jak je dosáhnout.

Nemusíš se bát neúspěchu, protože i když se něco nepovede, máš sílu se z toho poučit a jít dál. Zvládnout to znamená, že jsi schopný přizpůsobit se změnám a najít nové způsoby, jak dosáhnout svého cíle.

Tak si řekni: "Zvládnu to!" a buď si jistý, že máš v sobě sílu, abys dokázal cokoliv, co si stanovíš za cíl. Nezapomeň, že síla je v tobě a ty jsi tvůrce svého vlastního osudu.

Motivační plakát na stěnu - Zvládnu to

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Afirmace
Zaměření: Afirmace, Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: