Motivační plakát - Svět už má dost kopií. Buď originál!

133 Kč 206 Kč 363 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.10.2023 11.10.2023 11.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát - Svět už má dost kopií. Buď originál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý z nás je unikátní, má své vlastní zájmy, sny a cíle. Proto je důležité se nebát být originál a ukázat světu svou jedinečnost. Svět už má dost kopií, a tak je třeba se odvážit být jiný, být tím, kým jsme a nechat se inspirovat svými vlastními nápady.

Být originál neznamená být dokonalý. To znamená být sám sebou a nechat své myšlenky a nápady pramenit ze svého nitra. Být odlišný je těžké, protože může zahrnovat určité nepohodlí. Nicméně právě to nás může posunout dál a pomoci nám najít vlastní cestu k úspěchu.

Když se snažíme být jako ostatní, tím, že kopírujeme jejich styl, postoje a chování, ztrácíme to, co nás dělá jedinečnými. A tím pádem také příležitost, jak přinést světu něco nového a zajímavého. Proto je důležité najít svou vlastní cestu a nechat své myšlenky a nápady rozkvést.

Můžeme se inspirovat ostatními, ale nikdy se nesmíme bát ukázat svou vlastní kreativitu a jedinečnost. Být originál znamená být odvážný, být sám sebou a nechat se vést svými sny a cíli. Protože právě to nás může přivést k úspěchu a přinést něco nového a zajímavého do světa.

Motivační plakát - Svět už má dost kopií. Buď originál!

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspirace
Zaměření: Motivace, Inspirace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: