Plakát - Lidi, které je nejtěžší mít rád

133 Kč 206 Kč 357 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní plakát - Lidi, které je nejtěžší mít rád jsou vždycky ti, co to nejvíce potřebují. Dan Millman, Pokojný bojovník (Cesta pokojného bojovníka)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se nám dostanou do cesty lidé, kteří nás iritují, urážejí nebo nás neustále kritizují, může se zdát, že je těžké je mít rád. Ale právě oni možná potřebují naši lásku nejvíce. Možná procházejí něčím těžkým nebo se cítí zranitelní a naše přátelství jim může dodat sílu a motivaci.

Místo toho, abychom se snažili najít chyby u druhých lidí a soudili je, měli bychom se zaměřit na to, co je na nich pozitivního. Možná mají vtipný smysl pro humor nebo jsou vynikající v něčem, co nás inspiruje. Pokud dokážeme najít v každém člověku něco pozitivního a na to se soustředit, můžeme být překvapeni, jak se náš vztah s nimi může změnit.

Všichni jsme zodpovědní za to, jak si navzájem pomáháme růst a být lepšími lidmi. Mít rád i ty "nepříjemné" lidi v našem životě nám může pomoci rozvíjet se v naší osobní a mezilidské rovině a učit se novým věcem. A nakonec, když najdeme to pozitivní v ostatních, najdeme ho také v sobě a můžeme tak být šťastnější a spokojenější s tím, kým jsme.

Kvalitní motivační obraz nebo-li fotoobraz.

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • A2 - 200g plakátový papír (42 × 59,4 cm)
  • A3 - 300g křídový papír (29,7 × 42 cm)
  • A4 - 300g křídový papír (21 × 29,7 cm)

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspirace
Zaměření: Inspirace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: