Plakát - Dneska všechno zvládneš

278 Kč 399 Kč od 278 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát - Dneska všechno zvládneš

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý nový den je jako nebeské plátno, na které můžeme vytvořit úplně nový obraz svého života. Ať už je ten obraz jakýkoliv, vždycky bude vyžadovat určitou aktivitu, odhodlání a vytrvalost.

Dnes je den, kdy se neohlížíme zpět na včerejšek ani se netrápíme tím, co bude zítra. Dnešek je jen o nás a naší schopnosti se přizpůsobit, být flexibilní a přijímat všechny výzvy, které nám život přináší. Je to den, kdy se musíme podívat do zrcadla a říct si: "Dneska všechno zvládnu!"

Ať už stojíme před jakoukoliv výzvou, věřte, že máme sílu a odhodlání, abychom ji překonali. Dnes je den, kdy se nevzdáváme a neustále posouváme hranice našich schopností. Je to den, kdy se nemusíme bát selhání, protože víme, že to, co nás činí silnými, není to, že jsme bezchybní, ale naše schopnost se z nich poučit.

Každý den můžeme být lepší než včera a dnes to můžeme dokázat. Tak se neohlížejte zpět a nebojte se vstoupit do neznáma. Je to naše cesta, která nás posouvá dopředu a přináší nám štěstí. A pamatujte, že vždycky, ale opravdu vždycky můžete říct: "Dneska všechno zvládnu!"

Motivační plakát - Dneska všechno zvládneš

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • 40 x 40 cm - 200g plakátový papír
  • 60 x 60 cm - 200g plakátový papír

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspirace
Zaměření: Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Textová inspirace: Ano
Tvar: Čtverec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: