Motivační plakát - 86400 Přesně tolik vteřin dnes máš

133 Kč 206 Kč 339 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.10.2023 3.10.2023 3.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát na zeď - 86400 Přesně tolik vteřin dnes máš. Jak je využiješ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

86400, to je počet vteřin, které máš k dispozici každý den. 24 hodin. Bez ohledu na to, kdo jsi, kde žiješ nebo co děláš. Tyhle vteřiny jsou tvé. Jsou to tvé zdroje. Tvé bohatství. Tvůj čas.

Ale jak tento čas využíváš? Mnoho z nás si často stěžuje na nedostatek času. Ale pravdou je, že máme každý den stejný počet vteřin. A naše volby a priority určují, jak využijeme každou z nich.

Někdy je snadné se nechat unášet proudem a strávit den jen tak. Ale když si uvědomíš, že každá vteřina je vlastně dar, začneš mít nový pohled na svůj čas. Každá vteřina je šance něco udělat. Něco dosáhnout. Něco změnit. Nějak se rozhodnout. Ať už je to malá nebo velká věc, má to vždy svou hodnotu a ovlivní to naši budoucnost.

To je důvod, proč je důležité si uvědomit hodnotu času a využít ho co nejlépe. Použij svůj čas pro věci, které ti dávají smysl a přináší ti radost. Plánuj své úkoly, prioritizuj je, splňuj deadlines a sleduj svůj postup. Organizace a produktivita jsou klíčem k efektivnímu využití času.

Každý den je nový začátek a nová šance. Nezáleží na tom, co se stalo včera nebo co se stane zítra. Dnes máš 86400 vteřin. Jak je využiješ? Můžeš se nechat unášet proudem, nebo se rozhodnout je využít k dosažení svých cílů a plnění svých snů. Vyber si dobře. Tvůj čas je tvůj dar.

Motivační plakát na stěnu nebo na nástěnku, ideální do kanceláře nebo na pracoviště - 86400 Přesně tolik vteřin dnes máš. Jak je využiješ?

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motivace
Zaměření: Inspirace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj, Ložnice
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: